pohlavne choroby...

Príspevok v téme: pohlavne choroby...
garrido77

mal som sex z prostitutkov z ulice... trapi ma to lebo neviem co ma to napadlo... bolo troska popite a partia chlapcov narazi na prostitutku...nemal som dlhsie sex a este ten alkohol... ale cely cas som mal kondom mozem mat nejaku pohlavnu chorobu??? po akom dlhom case po tom sexe mam ist k lekarovy? a mam ist k obvodnemu ci vyhladat nejakeho odbornika??

Vcielka Maja

Jednoznacne chod k lekarovi..budes kludnejsi a hlavne ked skor ci neskor pride nejaka baba, na ktorej ti bude zalezat nebudes sa musiet bat, ze ju niecim nakazis

scar

vies myslim ze sa zbytocne stresujes raz som mala chalana ktory dost casto menil sexualne partnerky a nikdy nepouzival kondom ani mi sme ho nemali a ked sme spolu neboli vseetko som sa podozvedala a zacala som sa bat tak som sla k gynekologvi a ten ma poslal domov ze keby som nieco mala zistila by som to a ked som si aj tak pre istotu chcela dat urobit testy odhovoril ma ze s tou krvou ide aj moje meno a ze je to neprijemne a aj zbytocne tak si pozri pohlavne choroby a priznaky a budes si isty.