IBA ORAL !!!

Príspevok v téme: IBA ORAL !!!
franto

tak ja mam taky problem ze som panic, ale mam priatelku uz rok no este sme nemali sex. Veci sa maju tak ze ja nechcem sex, ani fajku. Ja jej iba lizem muslicku, proste milujem predohru a iba tak hrat sa s nou. Zo zaciatku jej to vyhovovalo, ale teraz uz tvrdi ze by chcela aj normalny sex. Ja som jej vysvetlil ze nechcem sex, a ze tak ako to je mi to vyhovuje. A tu vznikol problem. Pohadali sme sa kvoli tomu, a ja som jej povedal ze ked sa jej nepaci tak moze odist. Ale potom som sa ospravedlnil, ale ona ma stale tlaci do sexu. Uz mam toho dost, hoci ju milujem, takto to dalej nejde. Zeny, dievcata, skuste poradit. Dakujem.

jasne

Franto, ja chapem ludi, ktori vydrzia az do svadby z nabozenskych dovodov (to su zrejme aj tie tvoje), aj ked medzi nich nepatrim.
Ale musim ti oznamit, ze ty uz si sex mal :)) oralny sex je tiez sex. Takze zbytocne trapis seba aj ju, k skutkovej podstate uz doslo. Akurat inym sposobom, penis vnutri je uz zanedbatelny detail :)

franto

no tak som jej povedal ze sa zajtra musime pozhovarat. Uvidim ako to vezme.

Ale aj tak si myslim ze to bude tazke, myslim to rozpravanie.

ujo

Chlape spamataj sa. mas 20 a budes odmietat sex, lebo si myslis ze mozno asi vydrzis zhruba 2-3 minuty a ze ju to mozno asi cca bude boliet ako jedinu zenu na svete..?! velmi zvlastne, odblokuj sa a chod na vec a nebud za trapka :-)

zuvinka

franto: ide o to, ze panna uz nie som a tak zato by mi len oralne uspokojovanie nestacilo...potrebovala by som aj milovanie ku vztahu. Mozno panna by bola ochotna cakat az do svadby, lebo sex este nemala a tak si nevie tak uplbe predstavit, ze o co prichadza...
Ale M26 ma pravdu-musis sa porozpravat s tvojou priatelkou, lebo darmo ti tu my radit budeme, ked kazdy sme iny...

M26

Franto narovinu,

Nejde o to ci by vydrzala ,alebo nie, riesme uz inu vec, ona hlavne nevie pravy dovod preco nechces sex,co ty zamyslas, ake mas presvedcenia a podobne.Takze v prvom rade by mala vediet teda, mali by ste si spolu pohovorit na temu "sex az po svadbe".
Jedna vec je ,ze co by robili zeny a dievcata tu na diskusii, druha je tvoja realna partnerka ako to zoberie a to sa dozvies iba ak si spolu o tom pohovorite.Si chlap, pridi za nou, ked bude mat dobru naladu, zlatko musim ti nieco dolezite povedat a hotovo...

zjuzjika

franto vies, ono sa to tazko hovori, lebo napr ked zoberiem seba ako priklad, tak ak by mi urobil priatel dlhu predohru a oral, bolo by to sice pekne, ale ja cakam vzdy aj nieco viac, cize klasicky sex, tak ako pisal aj M26, rozdrazdit a nechat tak? to sa neda...ona chce uz nieco viac.... a aj sama to po roku citi.... vies ono je to take akoby nedokoncene...ale to ti vravim ja,ktora uz sex za sebou ma...a ak by som si nasla noveho priatela, ktory by uznaval sex az po svadbe, tak neviem, mozno by som s nim aj neostala,lebo potrebujem vediet, ci nam to bude klapat aj po sex.stranke... ale mozno je to odo mna sebecke...ale tak zmyslam ja...

franto

cenim si nazory, som rad ze su rozne. Neviem este ako to vyriesim. Predchvilou prisla domov v dobrej nalade. Tak to nechcem pokazit.
M26 ono nie je problem v orgazmoch. Ona ich ma pravidlne. Ja predsa nie som nejaky hlupak aby som ju rozdrazdil a nechal tak. To problem neni. A vyzera byt po tom stastna, usmieva sa, vasnivo sa bozka, hoci uz sa mi stalo ze aj plakala, asi je citliva.

Zuvinka, a keby si mala len oral, bez milovania. A pacil by sa ti, tak by si to tiez nevydrzala?

zuvinka

Ja uprimne poviem, ze keby mne povedal chalan, ze chce mat sex az po svadbe, tak neviem, ci by som vydrzala.Mozno zniem povrchne, ze by mi slo len o sex, ale ja mam takisto nejake presvedcenie a to je, ze ku vztahu proste milovanie patri.Nejde o to, ze uzivat si orgazmy, ale byt s tym clovekom jedno telo, jedna dusa a ano, v neposlednom rade to je samozrejme aj o tej potrebe mat sex...Ved milovat sa s niekym, koho lubis, je cosi uplne krasne. Tak naco cakat do svadby? Zato, ze to kaze cirkev?...na cirkev mam svoj nazor, ale to tu rozvadzat nebudem, to by bolo na zalozenie novej temy:))
A to, ze malo vydrzis...ved svet sa kvoli tomu nezruti. Vies, kolko dievcat ostane pri sexe neuspokojenych, kvoli tomu,ze ich chalan sa rychlo spravi? Ved ju mozes potom jazykom dokoncit..ja ti odporucam, ze smelo do toho, lebo potom ti naozaj ona utecie...drzim palce

M26

"A k tym dvovodom. No tak nechcel som totu hned tak prezentovat, ale ano, dufal som ze takto vydrzime snad do svadby. Mam iste presvedcenia, ktore keby sa dozvedela, tak asi ma vysmeje. :("

Este k tomuto, blbost...ziadna zena ked ta miluje, skutocne miluje ta nikdy nevysmeje !!! Ja som s mojou zenskou vyse 3 roky, tiez moja prva, bal som sa velmi vela veci , ale vzdy sme si o vsetkom rozumne pokecali a bola pohoda.Jedna rada do zivota, vo vztahu je NAJDOLEZITEJSIA KOMUNIKACIA ,ta ked nefunguje su problemy.