Vlhka posva..

simuska

alz-bee:no praveze mam gynekologicky problem a uz dost dlho sa to taha:( neviem uz ma to ani nebavi.mam asi iba mykozu,chodim na kontroly ku koznej lekarke,ale ja to pokladam za uplne zbytocne chodit k nej,pretoze ona sa mi tam ani nepozrie,len sa ma opyta ci je to uz lepsie.ja sa mozem citit lepsie,ale niekedy je opak pravdou.je to onicom vobec neviem ako som na tom.niekedy ma to tam svrbi,pouzivam gely na intimnu hygienu a sem-tam po osprachovani si dam taku masticku proti svrbeniu myslim ze sa vola ychtio alebo tak nejak...

alz-bee

simuska: az dobre chapem, tak ty vlastne nemas gynekologicky problem (ze by si bola chora a mala vytok) ? Ty mas problem s tym normalnym neskodnym vytokom, co ma kazda zena? alebo ako?

simuska

alz-bee:tak v tom mas urcite pravdu ze nejaky púroces tam urcite je,a bude ale vies nieje to najlepsi pocit,ked sa citis tak ako sa citis:(

alz-bee

Baby, ved chodte na gyndu a tam vam uz povedia, co je vo veci. Cim dlhsie to budete odkladat, tak tym horsie.
Kazdopadne ale posva ma byt vzdy trochu vlhka, lebo ona sa sama cisti...az ale mate pocit, ze to nie je len ten obycajny samocistiaci proces, tak bezte na tu gyndu...drzim vam palce:))

simuska

ashley:no ja mam asi taky isty,alebo podobny problem,tiez ma to trapi...pouzivam rozne gely na intimnu hygienu ale pomoze to iba na urcity cas...