Prasacia chripka

Príspevok v téme: Prasacia chripka
bublifuk

Zdravim,
zakladam tuto temu, pretoze je to aktualne a zaujima ma ako to ludia u nas vnimaju, bojite sa prasacej chripky? A co si myslite o tom ze WHO vyhlasila piaty stupen ohrozenia prepuknutia pandemie? Podla mojho nazoru to prehanaju...
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

kosa

riate,
to vobec neni pravda.

ak na mna kyhne ajdsak, tak sivobec nemusim zobrat ani 60mg cecka ( nehovorjac o gramoch HAHAHA) a HIV sa na mna nechyta.

Peto T

Uvediem len niekoľko odkazov, aby som netapetoval. Zámerne uvádzam aj staršie materiály, aby bolo zrejmé, ako dávno už medicína týmito informáciami disponuje.

Jungeblut CW. Inactivation of poliomyelitis virus by crystalline vitamin C. Journal of Experimental Medicine. 1935 September 30; 62(4): 517–521. doi: 10.1084/jem.62.4.517. PMCID: PMC2133291.

Klenner FR. The Treatment of Poliomyelitis and Other Virus Diseases with Vitamin C. Southern Medicine & Surgery, july 1949;111(7):209-14. PMID: 18147027.

Klenner FR. Massive doses of vitamin C and the virus diseases. South Med Surg 113 (4): 101-7. 1951. PMID: 14855098.

A teraz trochu novšie a veľmi hodnotné publikácie:
Klenner FR. Significance of high daily intake of ascorbic acid in preventive medicine. J. Int. Acad. Prev. Med., 1:45-49, 1974.

Cathcart RF. Vitamin C, titrating to bowel tolerance, anascorbemia, and acute induced scurvy. Med Hypotheses. 1981 Nov;7(11):1359-76. PMID: 7321921.

Smith LH. Clinical Guide to the Use of Vitamin C. Tacoma, WA: Life Sciences Press. 1991. ISBN 0-943685-13-3.

RNG

uhlie, nechapem, co tu tym myslis spominanim lobotomie.
To nema s virusami absolutne nic spolocne a ak to spominas ako sposob kontroly myslenia a mozgovych procesov, bol to len hruby barbarsky zasah do mozgu, typicky na klasicku medicinu(s nastrojami obrazne povedane noz, jed a ohen(ziarenia))

RNG

bingham, keby si cital rozne literatury,ktore tu boli mnohokrat uvedene,od roznych lekarov, ktori nimi uspesne liecili rozne choroby, nepytal by si sa take hlupe a provokacne otazky.
Samozrejme, ked hladas dokaz v knihach klasickej mediciny, samozrejme ich nenajdes, lebo klasicka medicina tieto jednoducho neberie do uvahy , ba dokonca aktivne potlaca.