Otravny sused

Príspevok v téme: Otravny sused
corobit?

Prosim, poradte, co robit, lebo penim. Minuly rok sme si kupili novu kosacku, dvakrat si ju uz bol sused pozicat, nebola specialne draha, ale je nasa, tak ma srdi, co si nemoze kupit blbu kosacku. Oni maju len rucnu, tipujem, ze dvakrat tolko stala ako nasa, ale on je velky environmentalista, samozrejme, rucna nekosi tak dobre...Nasa je elektricka. Tohto roku som dnes prvykrat kosila, dosiel a povedal, ze sa mam ponahlat, lebo si ju chce pozicat. Co mu povedat? To, ze je pokazena, nie, kedze ma s nou vidi...Povedala som mu, ze som este neskoncila s kosenim a teraz dosiel znovu...Normalne nam vtrhol za dom, kde moj muz robi na leseni a vysplhal sa tam za nim a keca...Teraz si ju bude chodit poziciavat kazdy tyzden? Hrozne ma to stve, ale clovek si suseda nechce znepriatelit, zaroven mu nebudem davat kosacku. Ked sa pokazi, kto ju zaplati? Nech si ju ide pozicat do pozicovne nedaleko nas...Co robit?

milili

vies co sa hovori: za dobrotu na žobrotu
mozno ten sused nevedel ze sa nemas ako dostat do prace tak ho nenapadlo spytat sa, mala si sa ho ty spytat ci ta nevezme:)
ale aj tak sa vam cudujem..je to pekne ze pomozete niekomu ked treba, ale keby zistim ze ti ludia ma nechaju v stichu ked potrebujem ja, tak uz by som im viac tiez nepomohla

timea 4

aj ja mám otravného suseda. Prestavoval bytové jadro. Má dve autá. Obidve zavrel v garáži a tri dni chodil za manželom, že zober ma tam a tam, odnesme toto a toto.... musím povedať, že je riadny debil. A my sme óchotne robili ako on pískal. Ale nás každý využíva. A my každému vyhovieme. Keď treba odtiahnuť niekomu auto, hoc aj o poloci k lekárovi so susedovcami, hocičo. A nám nikto ani raz nepomohol. Napr. ja idem ráno do práce, robím predavačku. cesta mi trvá cca 15 min.pešo. Sused išiel k nám na nákup, stretnem ho dole pri výťahu a on, že do práce? Ja, že áno. A nepovedal, že idem k vám na nákup, zoberiem vás....
A raz som potrebovala odviesť k mame, lebo jej prišlo zle do okr. mesta cca 20km. Nikto nebol ochotný ma zobrať. Buď neotvorili, aj keď viem, že boli doma, ďaľší zas, že idú preč...
Len naša rodina je taká blbá, že urobí každemu, čo chce.

trina

a ked som už začala pokusim sa získať aj nejake info...ta katarína je blondína ,výška 170cm. vaha asi 120kg. pochadza z bratislavy. nalepila sa na švagra a robi same problemy .požičiava peniaze od každeho, no nevracia,nebudem asi viac hodnotit lebo som zaujata...susede sa zdoverila že bola asi 3x vydata... ma PRAVDEPODOBNE 3 deti v bratislave o ktore sa jej ani nevieme kto stara...dalšie dieťa ma teraz...možno niekto v tom opise spoznate dotyčnu osobu. ak ano bola by som vdačna za kažne info. jej posledne priezvisko inicialy boli K.K.

trina

trma, nevola sa ta osoba o ktorej píšeš katarína? presne ten problém som riešila par mesiacov do dozadu....poriadne som jej vynadala a mam pokoj....ta o ktorej sa zmienujem je z BA a prišla na východ...prilepila sa na švagra ako pijavica a cicia všetkých okolo. ale ja mam už pokoj....

kukuruku

nedokazem pochopit ako toto mozete znasat, treba si hned otvorit zobak a povedat rovno do oci a nie ze tak to pretrpim!!! vsak sa to da aj slusne vysvetlit a ked je sused al. suseda debil tak to nepochopia aj tak. tu susedu prizivnicku by som v zuboch vyniesla!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0vecka

to su teda problemy :-D mali ste mu to povedat hned a bol by pokoj ak je to urazlivy typ mozno by bol xvilu nervozny no

trma

Tvoj pribeh je smutny ale je to len zlomok toho čo som prežila ja. Moja suseda chodila ku mne kazdy den asi pol roka vkuse. Prišla ráno o 9 tej a večer o 21.00 odchadzala domov. Bola som z nej psychicky na dne. Niesom ten clovek ktorý by povedal niekomu chod už domov alebo nechod ku mne a tak som ju pol roka dennodenne znasala. Jedla u mna,ja som varila a ona cakala kym to bude hotove. ´dva krat v týždni mi nosila prať veci raz biele a raz tmave ani na prášok nedala ani halier,fajcila z mojich cigariet,a žila si u mna ako doma. Ležala na gauči s dialkovym v ruke a prepinala si programy ako doma ked bola hladna alebo smädna otvorila si chladnicku a brala to naco mala chut. Bolo to strasne. Psychicky teror. Ziadne sukromie. Znenavidela som ju ze teraz ju nemozem ani vidieť. Neprajem toto nikomu zažiť.