Je normalne ked priatel pozera nahe zeny na nette??

darika

Neviem cim to je,ale kedysi manzelstva prechadzali omnoho vacsimi problemami a pobili sa s nimi.Ja mam 36,po 10 rocnom manzelstve som si presla kadecim,ale zvladli sme vsetko a teraz mozem s hrdostou povedat,ze som stastna.A je to aj tym,ze sme sa zaoberali omnoho vacsimi problemami ako pozeranie fotiek na nete.Nemame problem,tak si ho vyrobime.Dnesni mladi ludia sa rozvadzaju po kratkej dobe a nestihnu ani zistit,ci sa cez problemi dokazu preniest.Len preto,ze si nedaju sancu,nekomunikuju,nehovoria o problemoch a presne ako bolo spomenute,potom sa to nakopi.Nie kazdy chlap,ktory sa otoci za zenskou,alebo ju okomentuje,musi byt na zenske.Ja teraz po vsetkom mozem povedat,ze neexistuje zena,ktora nedokaze zmenit chlapa,a nie je muz na zemi,ktoreho nedokaze zmenit zena.

mackaaaasasa

ja si aj tak myslim, ze problem mate niekde inde a nie v tom, ze si pozera "hole zeny" na nete :) podla mna to nie je nic hrozne, robi to kazdy chlap. skus si sama priznat, co ti vlastne vadi - mozno ako pises, ze sa o teba prestal zaujimat. spytaj sa ho na to. hlavne je komunikovat a to VIEM O COM HOVORIM. ak sa budu problemy ukladat a neriesit, vztah skor ci neskor stroskota. budte k sebe uprimni

darika

Takze dievcata,presne,je to aj vec tolerancie,ale podla toho co a ako tu pisete vam odhadujem vek medzi 20-28 rokov.Co mi uz len moze vadit,ked sa mi muz pozrie za druhou.Ja mu sama este poviem,ze je pekna.To ked sa chlap ozeni,alebo si najde partnerku,tak podla vas musime byt pre neho tou jedinou najkrajsou,najlepsou,naj...proste lepsia od nas nie je?To by ste potom museli ist zit do lesa.Chlapom sa vzdy pekne zeny pacili a aj budu.A ked sa chlap za nou otoci a ty mu povies,-"tak ta ma pekne nohy,alebo vlasy,alebo ta je ozaj dobra",len mu tym ukazes,ze nie si ako obycajna ziarlivka,ktora si mysli,ze je jedina.A potom ruku na srdce...co ak sa aj ma ten chlap dovod pozerat na ten net alebo otacat za druhymi.Ja to neriesim.O nic nejde.

aronka

tak ked ti to ta vadi tak mu to povedz ...ale podla mna tiez na tom nie je nic hrozne...ked sa chlap pozera na fotky..keby robil ovela horsie veci ako podvadzal ,bol agresivny alebo podobne veci tak vtedy by bolo co riesit ale nie toto....aj moj sa obzrie a co..niekedy prevratim oci alebo hodim poznamku nejaku ked si to simnem ale nic v zlom....skor by som sa pozastavila pri tom ze ta nelubi..to je uz ina vec mne moj tiez od zaciatku vykladal ako nerad prejavuje city a ze sa vlastne malokedy nejak citovo angazuje a nakoniec on je z nas dvoch ten co ovela viac chvali a hovori ako mu chybam a pod...proste ho to chytilo...takze skor toto by ma na tvojom mieste ovela viac trapilo ako nejake fotky..neviem mozno aj toto ta trapi aleb zoziera urcitym sposom a potom to uz ide jedno s druhym...

tina78

podla mna to je aj vecou tolerancie.. nie vsetkym to vyhovuje ak prichyti muza ako pozera hole baby...
mne to napriklad vadi... aj ked idem po ulici mi to vadi ak sa otaca za inou priam uraza... ked ide s kamaratmi a otoci sa tak mi je to jedno.. ale so mnou... vadi mi to.. a ked jemu nieco vadilo.. snazila som sa vsetko odstranit tak aby bol spokojny... preco to neurobi aj on...?

trixy4

ja som vydata 18 rokou.mam teraz 38 rokou.moj nazor je taky ak sa chlap nepozera na pekne zeny tak je chory,a to iste plati aj pre zeny.je to normalna vec.lepsie je pozerat ako behat.moj manzel tak isto sedi za netom a pozera nahe zeny.nieje to uchylka.uchylka je PEDOFILIA,ked si muz obzera akty nahych deti...

darika

Pre pana zeny,to o com tu pisete?To ako chlap,ktory sa pozrie na pekne nahe zenske telo,je podla vas uchyl?Vy sa nepozriete na pekneho chlapa?Ja som vydata 10 rokov,ale absolutne mi nevadi dokonca ani ked si moj muz da na mobil ako pozadie fotku pekneho tela.Sa preberte,ved nie sme v 18 stom storoci.To chcete,aby vam chlapy za tymi zenami behali?Kazdy zdravy clovek,ci zena,ci muz sa rad otoci za opacnym pohlavim.Ale ziarlit na fotky z internetu,je podla mna o tom,ze v tom vztahu nie je absolutne dovera.

AlexFizz

Mila Tina, ked mas u muzov taky uspech, preco prosim ta, chodis s takym, co kuka baby na nete a je taky trulo, ze v tebe dokaze vzbudit jedine pocit, ze ho nezaujimas alebo ako som to pochopila? Taky muz je skratka trulo a nezmeni sa, pretoze nechape, v com je podstata. On proste nema kapacitu na to, aby vstrebal, cim ta uraza. Utekaj ako vladzes a fakt si najdi ineho. Predpokladam, ze ako pekna zena s tym nebudes mat problem. Vela stastia!

fgf

a to mi pripomenulo aj jeden genialny vtip o takej budove v ktorej boli rozne typy muzov, cim vyssie poschodie, tym boli lepsi a tie zeny co si ich tam prisli vyberat, aj ked boli na predposlednom poschodi, kde boli sami dokonali muzi, tak sa chceli pozriet este dalej, ze co je na poslednom poschodi a tam nebolo nic a pointa bola ze zeny nie su s nicim spokojne :D

fgf

trieska, pisal som o podvedomej tuzbe...ved kolko tu aj bolo tem typu "som verna uz 10 rokov ale sniva sa mi s inymi, je to normalne?" ..prirodu neoklames :)