Vaginalny kruzok Nuvaring

Príspevok v téme: Vaginalny kruzok Nuvaring
lilinkaaa

ahojte.. gynekologicka mi predpisala ten nuvering.. no a dnes som dostala menzes cize dnes som si ho chcela zaviest ! .. ale nechapem .. ked stlacim ten kruzok a zavediem si ho tak pohoda.. a ma to ostat v takom tvare ako som si ho zaviedla ? .. uz hlbsie si ho zavies neviem ! .. ale aj tak to citim akoby padal von :( . a ked si vyberiem tampon tak mi vyjde s nim ! .. co mam robit ? .. a ked som si vsuvala tampon tak sa mi nuvaring posuval von ! .. :( .. uz som zufala.. a neviem ci som neurobila chybu. lebo potom ma to cele nasralo a vybrala som si ten nuvaring asi okolo jedenastej dnes.. a teraz som si ho znova zaviedla.. ale furt to iste :( .. co mam robit ??

hannah.85

ahojte. mam ulceroznu kolitidu. chcela by som sa dozvediet ci i pri tejto chorobe mozem pouzivat nuvaring. prave sa chystam prejst z tabliet na tento nuvaring.

dik

odpovedam

wendya.
Vaginalny kruzok si musis zaviest co najhlbsie. Poskusaj este, 1 cm je malo. Ak to hlbsie nejde, tak vymen za peroralnu formu antikoncepcie

wendya

baby chcem sa vas opytat asi ako hlboko to mate zavedene v sebe? lebo ja to mam asi len jeden centimeter, sice to necitim, ale zda sa mi to velmi nizko a vysie mi to uz nejde. Ma to aj tak spravny ucinok?

juchuuu

podla mna je ten nuvaring pekne svinstvo. ako, antikoncepcia je svinstvo sama o sebe, ale toto je uz extrem. podla mna to ma urcite vplyv na plognost, sexualny styk a ine.. ved je to cudzie teleso, ktore v tele prekaza!!! udrzi sa tam len vdaka tomu, ze tlaci na steny posvy - ved to je chore! ble grc, dufam, ze to bude vyuzivat co najmenej zien a radsej ostanu pri tabletkach. ja som ich musela vysadit, nakolko som skusala asi 5 druhov a ani jedny mi nesadli. tie posledne boli fajn ale neskutocne ma s nich bolela hlava. tak teraz som bez :-/

lilinkaaa

aa mozem este jednu otazku ?? zeee to tak ma byt ze ked som zacala pouzivat nuvaring vcera, lebo vtedy som dostala menzes.. a dnes uz menzes skoro nikde ?? to nevadi ???