je zalubeny?

simmonna

Hladala som to aj cez google, ako zistite, ze sa mu pacite, ale tam su rady, zvycajne uz ked dievca s chlapcom chodi. Mne by sa vsak zisli rady, este pred chodenim.

simmonna

Ja neviem, ked je sam, skoro na nic sa nezmoze, ale ked je s kamaratmi, uz je odvazny. To je strasne, ked sa mi uz zacina pacit, sa mi zda, ze polavuje on, hoci predtym bol asi viac aktivny.

simmonna

Neviem, ci sa nieco stalo alebo co? Predtym sedel vecne tak, aby na mna videl. Teraz, v poslednom case si sada tak, ze je chrbtom ku mne. Len jeho kamarati niekedy na mna zakuknu, on sa ani neotoci, aspon som si to nevsimla. Prestal mat zaujem alebo sa mu vazne pacim a zlakol sa, ze to mozno viem? Zaujimave je, ze ked som ja s kamaratkami a on sam, pozdravi sa ledva badatelne a vacsinou ani neobzrie. Ked sme iba my sami, pozdravi sa normalne a potom sa este aj obzrie. Ked idem sama a on s kamaratmi, vtedy je ten najmudrejsi, najzabavnejsi a najzaparavejsi chlapec a pozdravi nahlas, ze to musia pocut este aj na poschodi a obzeraju sa za mnou vsetci. Ked idem s kamaratkami a on s kamaratmi, vtedy tiez strasne nahlas nahlas pozdravi, tiez sa vsetci za nami obzeraju, ale nezapara. Skusala som sa mu aj prihovorit, ked sme sa stretli, ale akoby vtedy stratil rec, zmohol sa iba na kratke, niekedy nedavajuce ziadny zmysel vety.

0vecka

no akoze rovno ho pozvat asi nieje naj napad ale naznacit je v pohode ... ono najme fakt nemas co stratit nikto si z teba srandu robit nebude a ak hej tak to bude mozno 10 blbych poznamok na ktore ked dobre zareagujes tak si este polepsis aspon sa o tebe bude hovorit :) no a proste mozno ze si sa mylila ale uz to nebudes musiet vobec riesit takze urcite na tom budes lepsie ako teraz :)

simmonna

Uz sa mi parkrat predtym stalo, ze ja som pzvala chlapca von sadnut si, ale skoro vzdy ma odmietli, vraj oni nic nenaznacovali, hoci predtym sa mi zdalo, ze ano. Niektori odmietli preto, lebo nikto z ich partie nema babu a oni to nebudu porusovat a dalsi boli hanblivi. A ked sa to dozvedeli spoluziacky, hovorili o mne, ze ma nikto nechce, preto sama nahanam chlapcov. On to robi uz od zaciatku skolskeho roka. Ked by mal zaujem, uz by to hadam povedal, nie? Mozno sa boji aj preto, lebo ich a moja trieda sa nemame velmi radi.

0vecka

mozes mu povedat ze je fesak alebo nejako naznacit ze sa ti paci a ak si uz dost husta tak mozes spomenut napr ze xces ist niekam ale nemas s kym :) akoze ja som sa dost hanbil na strednej teraz vidim ze to bola chyba fakt nemas co stratit aj kebyze sa to dozvie cela skola tak nikto si z toho nebude robit srandu nejak dlhsie fakt o nic nejde :) vela stastia :)

simmonna

Ako sa da este nepriamo pomoct, aby sa ma nehanbil, ked ma zaujem? Ked na mna pozera, usmieva sa, ja sa tiez mu na chvilku zadivam do oci a usmejem sa, ale on nic, ked sme povedzem na obede, maximalne mi povie ahoj, dobru chut a co dobreho dnes mam, vela toho nenahovori, aj to len v pripade, ze je s kamaratmi.

simmonna

Mozno by som aj mala zaujem, ale nepoznam ho dobre a nechcem sa dat oklamat. Stale, ked je so spoluziakmi, zapara s nimi do mna a ked je sam, iba sa mi pozdravi, ale tu aj tu na mna tak dlho pozera.