Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NAJ depresivne kocky!!!

asd

hej to mas tak, vsetko sa zjednodusuje, este aj ta interpunkcia zanika....ja som sa vcera snazila napisat dlhy mail kamaratovi s interpunkciou a milila som sa vkuse...iba nervy z toho....asi sa budeme nanovo ucit dve heheh

giv

ja tiež. Zatiaľ som ho dala iba brunce, a teraz ho majú všetci :DDDD
asd, snažím sa s tou interpunkciou. Už som si celkom odvykla, takže si nanovo zvykám :)))

giv

asd,nik ti nenapísal, že ťa tu nechce. Je pravda, že ja ťa moc nepoznám...väčšinou si si písala s ostatnými, ale mail mi určite pošli.
A nerob si starosti s karcovým mailom. Keďže ti ho doteraz nedal, a je stále tu, tak na to má určite dôvod.

giv

brunuska, vážne? To je dobre, že si to myslíš...teda v istom zmysle. Lepšie je žiť v reálnom svete ako zapadnúť tu a zanedbávať živých ľudí a život. Aj ja som toho názoru. A posnažím sa...
:)))
asd, potom nám napíš ten mail.

asd

kokso...takato zmena spravania...takuto som ta bruni nepoznala....ospravedlnujem sa, nechcem ta ranit ani ublizovat...

len tvrdis uplne nieco ine ako predtym...som z toho zmetena...a uz ta nejdem otravovat ked nechces...nechcem ti skodit....papa a vyliec sa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NAJ depresivne kocky!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk