Čo ak nahlasim v praci inu diagnozu ako mam?

Príspevok v téme: Čo ak nahlasim v praci inu diagnozu ako mam?
Lilli.

Poradte mi prosím, budem doma na PN asi mesiac, lebo mam ženské problémy ale ja nechcem aby to v práci vedeli. Keď prinesiem PN tak to by mi nevadilo, kebyže marodujem týždeň, dva,lebo kód diagnózy nie je na PN čo sa dava do prace. Ale ak budem takto dlho, tak sa ma vedúca spýta telefonicky,asi po dvoch týždnoch na PN, čo mi je a ja keď poviem niečo ine ako v skutočnosti mam napr. črevna chrípka, myslite, že maju šancu prísť na to prečo som v skutočnosti na PN?

Lilli.

Praveže nemam ludsku šefku, ak to vie ona tak potom cela firma, bohužiaľ. Raz som jej takto verila a povedala jej čo mi je bola zvedava,potom to už všetci vedeli s čím som maródovala.

teri78

mas pravdu ze s PN sa nedozvedia co ti je .na druhej strane ak mas ludsku sefku ktoru zaujima co sa deje s jej podriadenou ked je tak dlho na PN tak by si jej mala povedat o co ide nemusis povedat priamo diagnozu mozno staci povedat mam zenske problemy.je zena pochopi.skore uzdravenie ti prajem

anikam

podla mna vobec nemusis povedat pravdu, ak nechces. Je to tvoja osobna vec, ze s cim marodis. Akurat som nevedela, ze ten kod nie je na listku, ktory sa dava do prace. Naozaj tam ten kod nie je? Lebo vtedy to nie je tazke zistit