VLASY-KONCEKY-RAST

Príspevok v téme: VLASY-KONCEKY-RAST
SoNkA159

Moje vlasy od minuleho leta podrastly o ubohu dlzku :(:( mam taky pocit ze je to tym ze sa mi rozstepuju konceky a odlamuju a to co narastie stihne sa aj porozstiepat a odlomit...co robit ?? ako si vlasy posilnit ?? pouzivam sampon na lamave vlasy balzam na farbene lebo som si vlasy aj farbila...tak mam striedat alebo co mam robit :(:(

sweet_lolitta

nie z lekarne ale z bioobchodov napr: Urtekram, z DMky Alverde alebo lepsia bola Lavera, mas ich kopec.
Do vlhkych koncekov som si nejaky cas vtierala kokosovy olej, ten mi dost pomohol, teraz ho uz nepouzivam, lebo netreba.

sweet_lolitta

sonka> aj ja som s tym po chemickych farbach mala problem, mala som konceky suche ako slamu, vyzeralo to otrasne. Co za seba mozem povedat, nepomohol mi ani kondicioner na suche a poskodene vlasy ani masky na farbene nic. Az som sa rozhodla, ze to musim zmenit, suche konceky sa nedali zachranit, kadernicka mi zobrala 5-6 cm, a potom som namiesto farbenia zacala pouzivat hennu, namiesto silikonovych samponov prirodne, namiesto drogerkovych masiek domace. Moje vlasy vyzeraju konecne zdravo :)

vevericka

no ja mam tmave vlasy a robievam si doma takuto masku > olivovy olej, lyzica medu a lzyica kakaa, ono to trocha tym medom lepi, ale da sa to krasne umyt, nechavam to posobit tak pol hodinku, hodinku, vlasy su vlacne, hebke a od kakaa maju pekny ton :)

SoNkA159

myslite ze olivovy olej zaberie ?? a skusali ste aj ine masky ? nejake domace ? lebo stale vyhadzovat peniaze na vseliake pripravky ma uz nebavi...vreckove mi uz nato nestaci a zarobkovo cinna osoba zasa niesom...

kiki na

hlavne nefarbi, nežehli, nefénuj atď. to je najväčší zabiják.... používaj regeneračnú vlasovú kozmetiku (ja odporúčam hennovú).... vyskúšaj hennový zábal, končeky si daj ostrihať a používaj na ne olej.... rob si raz do týždňa olejové zábaly(na vlhké vlasy napríklad olivový olej, na to igelit a na to hrubú zimnú čiapku, nechať pôsobiť pár hodín alebo cez noc, dôkladne umyť šampónom- to ich určite dostane do formy:)

severanka

skús olivový olej na vlasy, to by malo troška zregenerovať... prípadne sa daj ostrihať, nech sa vlasy trocha odlahčia...