Antikoncepcia :)

alz-bee

Vseobecne na tomto fore mam niekedy pocit, ze ludia nedokazu vnimat smajlikov. Ved tie boli vymyslene preto, aby clovek mohol vyjadrit, ze ako to v skutocnosti mysli..
ako napr. pri severanke je jasne, ze o niekto-vi to mysli zo srandy, ze ako asi vyzera, kedze dala nakoniec "zmurkajuceho smajlika s vyplazenym jazykom"...Chapete? :-D :-)))

CMu_Q

omg, ako keby vyzor bol to najdolezitejsie co ludia musia riesit... ach .... tusim na fore je primarna komunikacia a nie vyzor, .... a na zaklade vyzoru sudit cloveka, trosku priblble...

severanka

ja myslím, že niekto je vysoký, šľachovitý týpek, z hustými tmavými vlasmi, v bielom plášti niekde v chemickom labáku a testuje antikonceciu ;-P

zjuzjika

antiniekto...nechcem sa ta dotknut,ale ak nepopznas niekoho osobne, nepis o nom, dobre? nevyzera to dobre a to preco nema frajerku je len jeho vec a teba do toho nic... takze ty sa len staraj o seba pekne...a ci studuje vo viedni alebo nikde inde, je takisto velmi nepodstatna info...ako aj to,ako vyzera....

antiniekto

_niekto_ už nemá nikoho, je sám, lebo jeho frajerka neziesla jeho trvdú hlavu. Ak by mňa furt takto buzeroval, dávno by som ho poslala k vode. A nemá ani kamošov a furt tu vysedáva a píše hovadiny. A nikam nechodí von, je len sám s počítačom a fórumom o zdraví. A so ženskými výtokmi. Vraj študuje vo Viedni. neverím. Podľa mňa je nižšej postavy, strašne chudý a okuliarnatý.