Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Vitka
co myslis tym akceptovat a tolerovat.Co sa tam vlastne deje,ked sa snazis robit toto?Tvoj priatel s nou len pise alebo sa aj stretava?

vitka

Ahojte baby, mam podobny problem s byvalou mojho priatela. Nejde sice o byvalu priatelku ale o byvalu kamaratku s ktorou spaval a su kamarati dodnes, snazim sa to akceptovata tolerovat,ale nejako mi ta zena vrta pod kozou..asi to bude tym,ze odkedy vie, ze sme spolu tak ho atakuje smskami a vypisuje mu na Facebooku. On ma vzdy uistuje, ze je to iba kamoska,ze na nu nemam ziarlit ale nie je to pre mna jednoduche. Skratka akokeby som mala strach,ze si s nou zase zacne. Ako sa k tomu postavit. je to totiz jediny dovod, preco sa my dvaja hadame a nechcem pokazit nas vztah, milujem ho.

čoStým?Nikka

ahojte kočky, tak veeeeeeeeľmi ste ma potešili, že predsa len chcete mať túto tému. úplne súhlasím s darikou, a dúfala som, že to tu niekto napíše, lebo som vás nechcela do ničoho nútiť... ja vám sľubujem, že tu budem každý deň, ale musím si počkať na internet, pc som si už kúpila (lebo brat si zobral so sebou keď sa oženil, lebo to bol jeho), teraz už len musím čakať na internet, dala som si ho už objednať, tak som zvedavá ako dlho potrvá kým mi príde, dúfam, že nie dlho... teším sa na vás... mám vás rada.... :D
pekný dník. pá

sway

Ahojte kocky,
Ja by som bola rada,keby ste chodili a ja som si mohla precitat ako sa vam dari,lebo ma to zaujima.Popripade zareagovat,ked uznam za vhodne alebo sa vam zdoverit,ked bude mna nieco trapit.Akurat je to o tom,ci vam nebude vadit,ze uz urcite nebudem moct pisat kazdy den,lebo som v novej praci plus teraz mi zacala skola a musim sa dost ucit aby som to nemusela dobiehat cez skuskove.

darika

ahoj Nikka.Zase som tu ja,ako vzdy,ale napisem odpoved na co sa pytas.
Nikka,ked si zakladala tuto temu,nemala si ani tusenie,ze to bude tema len tvoja a este par bab co sa tu ukazu,ze to nebude tema,kde budu hadky a vysmechy,ze tu nebude nikto okrem nas chodit.Proste sme sa tu nasli viac,ako v ktorejkolvek teme.Ja to tu dost sledujem a nie je to nikdetake ako tu.Nerusila by som temu.Teraz mame utlm,vlastne mate vy,pretoze ja som tu stale...ale moze zase prist obdobie,ked sa tu ukazete castejsie.Mozno nie,ale preco ju rusit?Zalozi sa nova tema,ked budeme chciet nieco napisat?Uz to nebude ono.Tu sme doma.Mozno,ak by som mala zrusit,tak by som nechala mozno poslednych 50 prispevkov,alebo nic.Ved ak tu nikto chodit nebude,zapadne prachom a skonci na 10-tej,mozno 20-tej stranke.Ale je dobry pocit vediet,ze tu ta tema je,ze mam kde napisat,ked aj o tyzden.Takze to moj nazor.

čoStym?Nikka

ahojte kočky moje...vidím, že tu nastali isté zmeny a komplikácie, je mi tak strašne ľúto, že sa nemôžem stále zapájať do vašich rozhovorov, ale doma už nemám internet, budem ho mať tak o týždeň, o dva, ani si neviete predstaviť, ako veľmi som sa tešila, že keď budem mať vlastný net, tak tu budem chodiť ako predtým, a že si tu zase budeme vypisovať ako vtedy a rozoberať všetko možné... ale vidím, že som asi márne dúfala, keď už túto tému nechcete, sway tu prestala chodiť, bon už tiež nechce, tak neviem, neviem... a nerada by som, keby tu začal chodiť niekto iní, lebo sme boli taká super päťka, a je mi za vami smutno...
bon, vidím, že máš problémy, len nezúfaj, bojím sa o teba, trápi ma to, že sa trápiš, naozaj, nech to znie akokoľvek, ale záleží mi na tebe, a aj na všetky kočky čo ste tu boli, sway, darika, sofia.sara...
tak neviem ako to bude dalej pokračovať, neviem, či tu ešte chcete chodiť, alebo nie, tak sa prosím vyjadrite všetky 4, aby som vedela čo mám robiť, lebo tu nebudem zbytočne vypisovať, ak tu už prispievať nechcete... ale je mi to ľúto...
vyjadrite sa prosím všetky...ok? dakujem...

darika

Ahoj ahoj.Som vedela,ze mam nakuknut do nasej temy,ked si sa ozvala na fajcenie.Sway,ja som tu stale ale dnes a vcera to bolo uz prilis.To je tou nudou.Uz ked som zacala mat pocit,ze aj toto je choroba ako ta cigareta,tak som radsej zobrala psa,dieta a isli sme von.Uz nech mi prejde tych par mesiacov a tesim sa domov.Uz len preto to tu musim vydrzat,lebo viem,ze to uz nebude dlho.Takze u mna ziadne zmeny.A co ty?Ako praca?Podarilo sa,ci to nevyslo?

sway

Ozivujem nasu temu z druhej stranky a pozdravujem dariku,videla som,ze tu dnes behala po fore:-)Si este tu?Ako sa mas?Ja ok,nic nove,ale pohoda..

darika

Sway
Ahoj.Ma potesilo,ze si sa ozvala.Hlavne,ze sa mas dobre.Ja si poalicky zariadujem byt na pocitaci.Uz sa tak tesim,mze popritom sedeni na zadku,mam aspon pocit,ze nieco robim.Hladam nabytok a robim izby.Tak sa opatruj a ozvi sa zas.pa pa