Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

dakujem sway, nejako to snad poriesim, asi skocim na stu a budem sa tvarit ze som ich student a spravim si to tam, lebo tento vikend to doma neurobim, nemam na to nervy......a darika mas pravdu, dam si poriadnu davku zmrzky a s maminou nieco na povzbudenie, len je paradox, ze mi priatel teraz pise, a ja radim jemu, pricom som sama na dne, a ja si od vas nenecham poridt

sway

darika Ne ne ty mas len talent predpovedat tie najhorsie scenare,ja byvam optimista az do poslednej chvile.Ale v tomto pripade uz optimisticke rady typu neboj vsetko bude dobre nepomozu...

darika

Sway!!!A ty sa mi neplet do kapusty.Ak tu kedysi nemal niekto zlutovanie,tak som to bola ja.Ty si bola matka utesitelka.

darika

tak si sadni pred telku,daj si riadnu cokoladu,alebo nejaku blbost a nerozmyslaj nad nicim.
A ked budes chciet nabuduce napisat hluposti typu-skocim pod vlak,alebo vyskocim z okna...,vybehni radsej von a objimaj stromy.Ukludnuju.

bon

co potrebujem? neviem, asi aj aj a uvedomit si ze to co tu teraz riesim, je uplna banalita, a totalna hlupost, za ktrou sa budem o par dni hambit..........

sway

Co potrebujes? prefackat alebo pohladit?mozem ti skusit spravit online terapiu,mne vacsinou pomoze, ked ma ludia prefackaju..Ja velmi nemam zlutovanie a sucitu sa odo mna asi tazko dockas,cize ak skor potrebujes pohladenie,prenecham tuto ulohu darike..

bon

rozmyslam ze si pojdem dat panaka na privitanie s otcom poriadne velkeho a zavolam kamoske ci sa so mnou pojde zajtra poriadne opit, to budem robit asi, aj ked tie reci sa mi pocuvat od nej nechce, a teraz sa asi pojdem vykaprit pred telku a budem cumiet na nejake zmysluplne serialy, a poriade sa najem, to som uz tiez davno nerobila.... a nove?bratovi sa konecne podarilo zmaturovat, doteraz sa mu podarilo ututlat ze nezmaturoval na prvykrat.........

darika

Jezisi,to je co toto?Tak ty vsetko,co mozes,hned zavrhnes.Ty vlastne vies vsetko dopredu.Bon,toto su asi najhorsie a najdepresivnejsie problemy,ake som v tejto teme citala.A ak myslis,ze by sme ta mali za psychopata,zaloz si nejaku temu,alebo si najdi nejaku a napis do nej.My nebudeme vediet,ze si to ty,nas psychopat.
Haloooo.Nemas niekoho,kto ma psika?Isla by si ho vyvencit.