Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

bon

lenze v blave vela nenasetri, potrbuje nasetrit minimalne za ten rok 200 tisic, aby bol schopny vydrzat s tym tie 4 roky, kedze jeden rok bude platit a o rok uz nebude mat ani studentske zlavy, lebo bude mat 26, je to na hlavu cele postavene v tomto state......., no uvidime co spravi, je to na nom ako sa rozhodne, ja mu do toho zasahovat uz nebudem..........., ja uz kapitulujem, nasrali ma vsetci, jeniducho sa mi to tu vidi zbytocne...., tak ako volakedy

sway

caute baby,
darika,tak predsa budes prispievat - to som rada,ze ta tvoj muzicek neodradil:-)
bon,tak nech si da na rok odklad ,nieco nasetri a potom v studiu pokracuje...Bola by ho skoda,ked ma na tu skolu hlavu.Svet ta nastval?Ale ale,hadam nevolis kapitulaciu v tak mladom veku?Musime bojovat aj ked casto krat proti veternym mlynom..

bon

Ahojte, nakoniec bitka nebola, lahla som si do kupelky na zem, a ako tak som zaspala....... sway tento svet ma nahneval uz natolko ze ani neviem ci muchcem nieco ponmuknut, a na co? cely tento poondiaty system je na hovno.....uz viem co priatela skrelo vcera, nedosli mu prachy z brigady, tak je bez koruny, chlap ho odrbal, takze tak, uz ho to nebavi, vecne riesit kazdu korunu, a este k tomu chodit do skoly, nezvlada to, tak neviem co spravi, ale mam pocit ze na skolu sa vykasle, aj ked viem ze nechce, ale asi bdue ´musiet, lebo to nezvlada financne......,

darika

Nazdo Sway.
Bon asi cisti byt od krvy alebo brazdi po metiskach so sackami.;-)
ale ako tak pozeram,s tou Nikkou sme nevytrucovali.Ona hra mrtveho chrobaka.A co ty?
Ani Sofi tu nie je uz dlho.

sway

bon co sa stalo?na severny pol pojdes,ked uz nebudes mat,co ponuknut tomuto svetu.Ja tiez planujem samotu,ale az tak po 50tke:-))Nedoriesene situacie?ha ha hovor mi nieco,dufam,ze si sa uz z toho vyspala a je ti lepsie..

bon

jaaaj ale ked ja neznasam nedoriesene situacie, a hlavne to, ze jemu nic nedodje, bude robit to co mi vadi aj nadalej tak ako doteraz a hotovo, bude este rad ze mu to preslo, vobec si nic neuvedomi a hptovo

darika

hlavne to neries hned odchodom na privat.ked,tak sa s nim najprv porozpravaj.a ked sa uz neda,ale aj tak mu povedz preco odides.len nechaj si hlavne hlavu vychladnut a potom konaj.mozno postaci par tych kopancov a zaspis aj ty ako batola s dobrym pocitom,ze si si aspon udrela.

bon

uz mu robim zle, ale skor hlukom, ani ja tot neznasam, ale dnes sa som mnou uplne odmietol bavit, ja neviem co som zase spravila, alebo co, proste dobre ok, a spal, aspon sa robil, ja by som ho tak nakopala, uz aj privat som si novy nasla,......

darika

tak keby mna nasral,tak pri mne by sa nevyspal.To ja neviem cakat do druheho dna.Emocie vyprchaju a akoby sa nic nestalo.Aspon ked si lahnes,tak sa rob,ze spis,mas mikavku a davaj mu riadne lakte a kopance.Akoze so spania.
Jaaaaj,ja ti davam dnes za rady.Co som nafetovana?

bon

nehneva ma, dnes ma nasral a poriadne, by dostal aspon hubovu polievku keby nespi, do predle aj s chlapmi, keby tie zeny nemam tak nerada tak sa stanem lesvbickou, ale tie nemam rada viac ako chlapov, do prdele, mohol by vzniknut novy druh.....