Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

darika

Ahojte.Tak som tu zas ziva a zdrava.Sme si to predlzili,ale len o jeden den,lebo sa viac nedalo.Mali sme velky dom pre 11 ludi len za 80 eur na noc.Bola s nami aj mama a jej sestra,vlastne ako moja krstna mama.Mame ale skor kamaratsky vztah ako rodinny.No bolo super fantastikus.Keby nebolo tych dvoch,tak by bola aj nuda a ani by sme tak neuzili.Pomahali s detmi a my sme mali volnejsie.Moja mama je skor take stare hoviadklo,ktore robi srandu ludom okolo.Celu cestu tam aj nazad trieskala aj s jej sestrou take sprostosti,ze sme mali problem udrzat suche nohavicky.Mama napodobnovala Margit s Mafstory,ale to bola ziva kopia.Som doteraz nevedela,co v mojej mame drieme.Kazdy vecer sme vinkovali do noci a smiali sa.My sme fakt rodina.Ja som tak stastna,ze ich mam,ze si to neviete predstavit.A mam kamaratky,ale nepotrebujem ich,lebo mi stacia moji blizky.To nadvazujem na to,co ste pisali,ze pomaly stracate kamaratov,alebo ich mate malo.Presne tak,oni pridu a odidu a ked s nimi nie sme,cas uteka a pokial nie ste v kontakte pravidelne,uz to nie je ono,lebo cloveku sa nechce vsetko rozpravat odznova,ked kazdy ma nieco ine.Ja som si precitala vsetko,co ste pisali,takze mi nic neuslo.Je mi luto Bon,ze sa neozyva,lebo ak si pamatam,napisala len,ze sa asi rozchadzaju a viac sa neozvala.
Bon,ozvi sa co je s tebou!!!!!!!!!!!!!!
To nebude pocitacom.A mozno aj ano,to by bol ten lepsi pripad.Len aby naozaj nemala problem s priatelom a nedostala sa do depky a nechce alebo nema chut pisat.Neverim tomu ale.
Sway,ty si teraz vegetis miesto mna a nevies predstavoit ako ti zavidim.Ja som plakala ako dieta,ked sme odchadzali.Milujem more,teplo a tu slobodu ktoru clovek nezazije len tak pocas roku.Sway,som rada,ze mate s priatelom pokoj.Tiez to vyzeralo kadejak a vidis,dalo sa to do kolaji.
Sofi,tebe ani nemam co pisat,mam pocit,ze si v tom ako ja,uz dlho si sa nepostazovala.Asi ti je dobre a to je dobre.
Nikka,nechcem robit soky hned ako sa ozvem,ale uprimne?Som rada,ze som ten cas nebola pritomna,lebo by som zase moc do toho rypala a takto som sa tomu vyhla.Budem nad tebou rozmyslat a napisem ti rano.Len Nikka,ty musis najst aspon niekoho,kto ti je nablizku aspon len tak na kavu.Ved chod aj s tym kamaratom.Mne je ten clovek velmi sympaticky.Mozno vyzera ako bonzak-dohadzovac,ale chce ta len naviest na cestu,o ktorej ty este nevies,ze je dobra.Ked som citala,ako chces zrusit temu,lebo tu uz malokto chodi,tak som hned pomyslela,ze ti musi moc niekto chybat,citis sa sama,tak sa utiekas aspon tu,a ked tu nikto nie je,mas pocit,ze si uz zbytocna aj tu.Nikka,nie je to tak.Keby sme sa tu ukazali len raz za tyzden,nie je to dovod na zrusenie temy.Ved sme tu uz nie kvoli tvojej teme,ale kvoli tomu,ze sme nasli v sebe butlave vrby a pomahame si.Uz tu nie sme len kvoli nejakej "byvalej",ale celkovo sa vzdy nieco najde o com mozme pisat.A nevies co by som robila ja,keby sa to tu zrusilo?Zalozila by som temu "chcem svoju patku nazad."Do prdelky,slubila som,ze dame kavu,rozbila som auto,isla na dovolenku,teraz je tu manzel,ale uvidim ako sa budu mat veci ked odide...
Dobre,dobre,viem,ze cmaram a nikto tu nie ste,ale zajtra budem cakat.Tak zatial pa pa.Tesim sa na vas ked napisete.

sofia.sara

ahooj nikka:))...no konecne si sa tu ukazala..normalne tu chybas teraz uz ked nechodis do prace:)...tak dufam ze to vyjde s tou pracou drzim palce..no a s tym priatelom no neviem neviem...teraz je to asi dost zvlastny vztah...a vlastne co ti odpovedal konkretne ze preco teda je s tebou?..dufam ze sa vsetko vykrystalizuje k dobremu..a aspon teraz je to ako tak ok..
joj zase su horucavy a mne sa nechce vobec ucit v takom teple..a co je pre mna horsie ze tento vikend asi nepojdem ani nikam a budem doma sa ucit..mne by to ani nevadilo ale ked viem ze vsetci niekam pojdu a teraz je u nas v sobotu jedna akcia a tak tam vacsina ludi..kamoska, priatel...jaaaj a ja doma nad knihami...co uz sama som si vybrala tak sa teraz nemozem stazovat:)

čoStym?Nikka

ahoooooooojte kočky moje zlatéééé... prepáčte, že som sa tak dlho neozvala, akosi času nebolo... samé vybavovačky, zháňam si novú prácu, mám rozposlané nejaké žiadosti, tak som zvedavá...jedna ponuka ma strašne zaujala, som tam ihneď posielala žiadosť, moja vysnívaná práca do detstva, tak mi prosím držte palce... :D
s priateľom je to teraz už také vcelku ok... včera som sa ho opýtala, že prečo so mnou vlastne chodí? veď niesom ani najkrajšia, ani peniaze nemám, ani kôli sexu so mnou nie je(ten sme totiž nemali už mesiac, ako fajn, 15 dní tu nebol, ale aj tak??? vždy sa o dačo snažím, ale on akože nič, už to nevydržííím... :) ), že ani ma neľúbi...a blá, blá... a on mi na to povedal, že on nepovedal, že ma neľúbi, že ok, možno hej, ale to bolo ešte pred 2. mesiacmi a od vtedy sa toho už veľa zmenilo... no vau, tak ja som zvedavá... :D Nemám času tu toto všetko čítať, tak mi to môžte tak v skratke zhrnúť, budem sa snažiť tu chodiť častejšie... :) Mám vás rada... cmuky... :D

sofia.sara

tak teda ako sway odisla na dovo..asi sa tu naozaj budem rozpravat sama so sebou:)
lebo sem uz naozaj pomaly nikto nechodi..dufam ze je to len docasne..
tak ked sa tu niekto objavite dajte o sebe znat:))

sofia.sara

to verim ze sa tesis..aj ja by som sa chcela takto tesit ale hadam sa dockam:)...ak by som tu uz nebola kym odides tak aby som nezabudla..musim popriat stastnu cestu aby vsetko dobre dopadlo:)) aby si si odychla abola to pekna dovolenka pre teba aj pre priatela...

sway

No ved prave,chudatko dufam,ze je to ok a len nema pristup na net:-(Som rada,ze priatel uz ako tak v poriadku.No darika tusim hovorila,ze na 3 tyzdne ide na dovolenku a tyzden bola na slovensku,tak ta sa uz pomaly bude aj vracat.Jejda uz sa tesim,uz iba par hodin a zacinaju prpipravy..Dufam,ze nic nezabudnem:-))

sofia.sara

priatel by mal tento tyzden zhodid barle teda dufa ze uz tento a uz chodi na rehabky a cvici s tym zlepsuje sa to podla mna pekne..len jemu je uz dlho ze nemoze nic poriadne robit ved ma barle uz vyse dvoch mesiacov...no tak to je aj pre mna zahada co je s bon a hlavne ked ten jej posledny prispevok bol zvalstny aj co sa tyka jej priatela ked pred tym nebol ani naznak nejakeho vaznejsieho problemu..ktovie...najhorsie je ze pokial sa tu ona neukaze nemame to vobec ako zistit....a darika nevies kedy sa ma vratit z dovo? ale tam bude asi dlh nie ak isla k tej sestre...co ako to tam maju..

sway

jaj,ja som uplne zabudla,ze si uz pisala diplomovku,teraz vravis o statniciach,tak som automaticky myslela,ze este len Bc:-)))No ja toto este neviem,vsak vidis,ze casto veci riesim za 5 minut 12:-))A priatel ma uz sadru dole??Inak normalne sa zacinam bat o bon..