Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sofia.sara

sway ja uz teraz koncim magistersku:))))ale este by som si asi dala skolu nejaku ale to teraz nema vyznam myslim len preto aby sa neskoncili tie skolske roky teraz zacne tvrda realita..teda ak to dokoncim tento rok ovsem:))no nikka nas pucuje a potom sa vzdy odmlci..:))...tak ja tu budem aspon raz za cas pisat..a myslim ze to bde stale o tom istom teda len ze sa ucim kedze nic lepsie ma momentalne necaka...nechce sa mi brutalne:) a kedy potom odchadzas do anglicka?

sway

Tak pis aj ked sama so sebou.Aby ked potom nakukne Nikka nebola sklamana,ze tema je na druhej strane:-))Nesmieme to nechat upadnut.Ale vazne,ja este do konca augusta vam tu budem pistat a potom uz asi radsej mailom,ked tak..A ucis sa?Asi sa ti moc nechce hmm?A pokracujes na magisterku?Ci bude stacit Bc.?

sofia.sara

cauko sway:)) ja nakuknem teraz vacsinou vzdy lebo som doma amala by som sa ucit...takze od zajtra si tu ja budem akurat tak sama so sebou pisat:)))
ako ti je dobre hned by som isla...joj uz len myslienka na nejaku fajn dovolenku je skvela a ja zvysok leta nad knihami..ja ak by sa mi zadarilo tak mozno este v septembri by som isla..
inak sway ale ktovie na koho sa to lyzicka vlastne pytala:))) ked je nas tu "tolko":)))

sway

Ahojte,zeby som uz iba ja bola posledna stalica?:-)))No nic,som zvedava,ci sa bon a nikka ozvu,sofi snad nakune a darika tiez,ked sa vrati.Ja som tu dnes posledny den,nakoniec odchadzame do rodiska Pabla Picassa:-))Takze ziadna exotika ako Egypt alebo Turecko,ale myslim,ze s anam bude pacit:-))Ak tu dnes uz nikto nebude tak sa dopredu lucim.Majte sa krasne.
lyzicka s byvalou to dopadlo pozitivne,ale vies ako, vztahy su casto komplikovane a prislo do toho viac veci,cize tema je stale aktualna.

sofia.sara

no ved to je to ze aj priatel fajci a on neprestane urcite a najlepsie ze aj on chce aby som ja prestala...ale len ja samozrejme on nemusi...

sway

NIeze podlahla,ale obcas si doprajem:-))Ale priatel to aj tak nerad vidi,hihihi na dovolenku si ale vezmen aspon 2krabicky a po veceri budem dymit a uzivat si to tam:-))To neprestanes,ked aj priatel fajci,to je blbe...Mne staci,ze ideme niekam von s dakym fajciarom a uz mi spravi chut,ale tak zase casto nechodime.Ides sa ucit?Ja musim teraz rychlo vybavit tu dovolenku a stale neviem,kamze to vlastne pojdeme:-)

sofia.sara

takze si podlahla?? to preto ze si bola sama coo a mohla si:))...skus nepodlahnut..ja si hovorim uz mesiac ze prestavam..a uz by som naozaj chcela ale zatial som zlyhala a o sobotnajsej noci ani nevravim som kurila jednu za druhou skoro..

sway

No pekne,ze ta to tak zmohlo,asi starnes rovnako ako ja:-)Ja som cez vikend fajcila a zase mam chut,no neviem,ci s tym bojovat alebo podlahnut:-DHej je to zvlastne,ze sa bon neukazala:-((

sofia.sara

cauko:) uz je fajn...aj vecer sa uz celkom dalo..som tu len na skok..no ja som vcera aj priatela zrusila pre moj "zdravotny stav":))no veru nikka nas pucovala stale ze nechodime a teraz ked uz nechodi do roboty sa tu ktovie ako casto ukaze:) darika je este mimo asi..ale ktovie co je s bon...o tom pocitaci pisala pred dvomi tyzdnami hadam ak nie viac...ale aj kamoska mala pokazeny PC opravili ho a za par dni bol znova k.o....tak ktovie..