Jeho bývalá...

Príspevok v téme: Jeho bývalá...
čo s tým?

Môj priateľ je veľmi dobrý človek. S každým chce vychádzať čo najlepšie a nikomu neubližovať. Páči sa mi to, ja som v podstate taká istá. Veľmi si rozumieme, vo všetkom, som v našom vzťahu šťastná a spokojná, pomáhame si ako len vieme. Je mi vždy oporou. Ale nie len mne. To by mi ani tak nevadilo, ale problém je jeho bývalá. Chodil s ňou 4 roky, a keď sa rozišli, tak ona bola z toho ževraj dosť zúfala. Ja som s ním začala chodiť 3 mesiace po jeho rozchode, dosť skoro, ale o tom som nevedela... Vždy, keď mu ona prezvoní, tak on jej hneď zavolá (samozrejme, keď s ním nie som). Ešte mi to povie. Vždy sa si telefonujú, on mi to vysvetlil tak, že nechce, aby si ona niečo spravila, a on nemá dôvod sa na ňu hnevať, chce byť s ňou aj naďalej kamarát... Dosť často o nej rozpráva, o jej problémoch. v podstate viem o nej všetko, ako sa spoznali, ako spolu začali chodiť, akú má rodinu, kde býva, kde pracuje, kedy má narodeniny. Proste všetko, dokonca aj číslo jej topánok (38). Lezie mi to strašne na nervy. Včera som sa mu to snažila naznačiť, a on hneď, že nemám robiť žiarlivostné scény(len som mu to pekne povedala) Lenže ja ho milujem a nechcem ho stratiť, ale keď to takto bude ísť dalej, tak neviem, neviem... Začínam si myslieť, že ju má radčej než mňa, aj keď on ma ubezpečuje o tom, že nie. No neviem... Čo mám robiť?

sway

A tebe za nim neni smutno?Mas tam vobec nejake kamosky?
Ale jasne,ze sme si to vysvetlili,lenze sa v priatelovi nieco od vtedy zmenilo a nechcem presne pisat o co islo..

darika

No,my mame klud.Tak vies,on je stale prec.Chodi domov na vykendy,sem tam ma viac volna,ale zatial nam to ide fajn.Aj ked my by sme chceli s krpcom robit niekedy blbosti,on je niekedy ako stary dedko.Vobec sa s nim neda srandovat.Ale tak je unaveny.Robi od rana do vecera.
A vy to skusajte.A ked si rbila hluposti,tak mu proste povedz,ze to vies,ze to bola hlupost.Nech to vie,ze ti je to luto.Ak teda je.

sway

Tak to sa musis riadne tesit.A manzel poslucha?Ja som mala s priatelom mensiu krizu,ale to som ja robila hluposti.Uz to vyzera byt fajn,lenze sa dost hadame.Takze este davam tomu nadej a uvidime,ci sa nam podari tie hadky skludnit.

darika

ee,pride cica aj s kocurom.To ako moja mama aj s jej muzom.Teda moj otcim.On tu este nebol a vlastne na sviatky tu nebola ani mama.Az na 3 tyzdne.Super.

sway

Tak snad na mna nic nelezie..Joj,tak to ti budem drzat palce..Aspon sa trochu od tohto tu odreagujes.
Ja som uz v novej praci,je to tu dobre,ale viac narocne na cas,tak uvidim ako budem stihat skolu.A prides na vianoce domov?

darika

Ahojky Sway.Tak si predstav,ze ja nielen rozmyslam nad tym co sa tu deje,ale ja aj pisem.Mne v podvedomi aj prsty behaju po klavesnici.A prave som prisla na par srand,ze tu boli nejake temy,kde si z nas lusia pekne strielali.Joooj,aki sme naivni.A co sa tyka tej prace,malo to byt to iste,starat sa o starych ludi,ale musim to najprv zariadit s malym.Poobedne nemozem nijak,ale s tymi nocnymi by som nieco poriesila.On v noci spi a mam tu tie kamaratky,ze jej je jedno kde spi.Ved to ma na skok a ma tu este aj nase programy na tv.Takze uvidim.A to ves tam este cakaju epidemie nato,co sa tam dialo u vas.Tu je stale fajn.Ziadne prudke zmeny,takze tu ani epidemie nemame.Daj si varene vinko.

sway

Ahojte,ja sa zase hlasim:-)
Darika to je zlate,ze maly sa tak vytesoval a aj to,ze minule roky vravel,ze sa jemu jeho maska paci.Take skromne dieta som uz davno nevidela.Ako sa inak mate?Ja sa celkom tesim na vikend,nejak ma zmohla zimna unava a najradsej by som bola iba v posteli a napchavala sa dobrymi veccami.Darika?A ked nemozes spat nepremietas si o com sa rozpravalo napriklad tu na fore?Lebo mne sa to stavalo,ze som moc rozmyslala o nejakom probleme a to mi nedalo spat..A aka praca mozno vyde?Ked mas maleho budes moct robit nocne?

darika

ahoj Nikka.No,keby sa to dalo sem poslat...to sa neda ani vysvetlit co to bola za maska.Ale neskutocny strasiak.A co ty?Nic nove?Tu mame zase pekny den.Rozmyslam,ze pojdem zajtra si urobit aj ja malu radost.Ale nezasluzim si.Ved len na riti sedim.Vcera mi jedna znama vravela,ze by mi mohla vybavit pracu,ale tam by som musela robit len poobedne.Na tu smenu potrebuju.A to je to,co ja nemozem.Mozem,jednu-2 do tyzdna.To by som sa nejak zariadila.Ale aby dieta chodilo kazdy den zo skoly domov,obed,veceru,medzitym ulohy,umyt,lahnut do postele a spat.To nie je sanca.Chodila by som domov o 22.45.A to on uz davno spi.