Vtipy - lebo smiech lieči

Príspevok v téme: Vtipy - lebo smiech lieči
kacenka 12

Ahojte, chcela by som aby sme sa viac smiali, lebo smiech lieči, preto ak viete nejaké dobré vtipy, môžete ich tu napísať. Nech je nám všetkým veselšie. Pekný deň

----------
No dobre, smiech lieci a povzbudi, temu vam nepresunem, ale nechcem tu vidiet ziadne oplzle(vulgarne) vtipy.
Spam a Off Topic detto.

Admin

p.d.

Babka stale nosila oriesky soferovi a sofer ich stale zjedol. No uz ked prisla babka tretikrat, tak sa jej opytal, ze odkial ma tie oriesky. A babka na to, ze ona si kupila cokoladku, ale oriesky uz nedokaze pozut.

Mimulus

V električke stojí babka s francúzskou barlou, električka sa kymáca a babke sa šmýka barla.
Sediaci chlapec jej hovorí:
- Babka musíte si tam dať gumu.
Babka na to:
- Tvoj otec si mal dať gumu... mohla som sedieť!

Lulinka89

Autobus, podstatné meno. Vozidlo, ktoré sa pohybuje trikrát takou rýchlosťou keď za ním bežíte ako keď ste v ňom.

Mimulus

Černoch si odpíli na cirkulárke­ dva prsty. Pride k doktorovi­ a ten mu hovori : mozme vam prisit len biele prsty ine nemame . Cernoch si povie lepsie biele ako žiadne a tak súhlasi... Onedlho cestuje v autobuse­ drzi sa tyce. Tak sa na nho zahladí starenka­ a vravi: "Tak co kominárik,­ od frajerky­ od frajerky"­