Pribera sa z alkoholu?

Príspevok v téme: Pribera sa z alkoholu?
malickasom

nalepilo sa na mna za poslednu dobu par kilogramov, priatel sa sice nestazuje, ale ked sa vojdem len do jednych rifli tak ma to trosku serie. Proste som v prostredi kde sa vela chlasta. Ked idem von s partiou a dam si k veceri mineralku tak sa na mna vsetci pozeraju divne...ze ci nie som tehotna a podobne. Ine ma nic nenapada z coho som mohla tak pribrat, kedze jem to co stale a sportujem tak ako vzdy. Aby bolo jasne, ja ten alkohol k zivotu nepotrebujem, nie som alkoholik...len som stale raz tyzdenne na nejakej party a popri tom sa pocas tyzdna este vie nieco pritrafit. Aj teraz cuckam uz treti Beton a moje oblubene rifle placu v skrini...

jancecka

to by bolo posledné čo by ma pri pití alkoholu trápilo, či sa z neho priberá. Čo ostatné nežiadúce účinky????

biopich

malickasom :-) ja som v takom istom prostredi a ja tiez neviem povedat nie a dokonca ja si neviem predstavit ist von a nepit alkohol. tiez priberam a ani toho moc nepojem ale neviem u nas je divne ist von a nic nevypit ked od puberty sa pohybujem medzi takymi ludmi. Nemyslim si ze som alkoholik ale ...proste u nas je to taky zivot a fakt ked clovek nevypije je tu odpad je to kusok islne slovo ale ja som jeden cas si povedala koli chudnutiu ze nebudem pit a somnou sa nik nebavil... dali predomna pol deci a ja som normalne vstala a odisla prec bo to sa nedalo... kukaju tu na teba co ty chces v podniku ked sedis pri vode... vela ludi z inych miest sa cuduju ked im toto poviem ako to u nas je oni vacsina vobec nepiju lebo su take partie ze chodia na dzusik ci na nejake akcie. ale u nas sa v malom meste nic nedeje a ked hej tak je este vacsi dovod vypit si... nepila som iba obdobie ked som bola mimo mesto ked som mala frajera v takejto bande a poviem vam aj som sa tam dost nudila :-)ono to len ohovaranie medzi sebou preberanie "dospelackych" veci kto si ake auto kupil a kto s kym kde co robili...

Romcici

Aj podla mna sa z alkoholu pribera kedysi som bola velmi chuda....a ked som zacala pit tak som pribrala a dost...a celkom ma to serie :D...mam velmi dobrych kamaratov :) a ked nechcem pit tak nebudem :D!!...a asi to trosky obmedzim :)

poliewoocka

Alkohol su poriane kalorie, malo ludi si to uvedomuje, vsak je to "len" tekutina..dokonca este podporuje chut na jedlo..plus slanosti k tomu ako oriesky a chipsy a je to tu.
Ak naozaj nieco musis, tak potom strik zo sucheho bieleho,ten ma vraj kalorii najmenej.

max.gluteus

To pravda a z alkoholu sa pribera este viac ako by kdo cakal. Su to take kalorie o ktorych sa vam ani nezda ked jedavate zmrliny ci mastne bociky.

barbinka

Tak to už skôr vyzerá akokeby si bola závislá, keď nedokážeš povedať nie. Ale to by si sa mala čím skôr naučiť. aj v iných veciach nevieš povedať nie?