EREKCIA___CHALANI poradte !!!

Príspevok v téme: EREKCIA___CHALANI poradte !!!
dracicka

S priatelom sme spolu uz 5 mesiacov a so sexom sme "zacali" uz po 3 tyzdnoch, no nevyslo to tak ako sme ocakavali. Ziadna erekcia, ani mu len nestvrdol, nic. Myslela som ze to bolo stresom lebo ja som jeho prve dievca a ze to mozno potrva dlhsie. Lenze trva to az doteraz.
Stalo sa to niektoremu z vas?? Chalan ma 25.Myslite ze sa to casom vyriesi alebo ma radsej zajst k urologovi? PORADTE. Diiik moc.

mro

Prvykrat s tym ma problem asi skoro kazdy (aj ja) a potom mierny stress je aj pri kazdej novej babe. Urolog je hovadina. Je to v hlave. Pointa je v tom, ze sa muz chce ukazat aky je dobry, lenze to sa chcet neda. Vtedy to prave nejde.
Dobre je uz pri bozkavacke babe dat pocitit erekciu a potom pri sexe uz nie je taka potreba to dokazovat, lebo to uz vie. Este moja finta je pri lizani sa nahonit. Inak u inteligentneho cloveka je najdolezitejsi pohlavny organ mozog (to som kdesi cital), takze meisto nekonecneho drazdenia penisu, pomoze na vzrusenie aj nejake podnety na mozog - slova, gesta a tak. Hlavne ziadny urolog pre boha!

mro

Prvykrat s tym ma problem asi skoro kazdy (aj ja) a potom mierny stress je aj pri kazdej novej babe. Urolog je hovadina. Je to v hlave. Pointa je v tom, ze sa muz chce ukazat aky je dobry, lenze to sa chcet neda. Vtedy to prave nejde.
Dobre je uz pri bozkavacke babe dat pocitit erekciu a potom pri sexe uz nie je taka potreba to dokazovat, lebo to uz vie. Este moja finta je pri lizani sa nahonit. Inak u inteligentneho cloveka je najdolezitejsi pohlavny organ mozog (to som kdesi cital), takze meisto nekonecneho drazdenia penisu, pomoze na vzrusenie aj nejake podnety na mozog - slova, gesta a tak. Hlavne ziadny urolog pre boha!

nojo

no ja som s tym mal naposledy tiez problem a to som uz mal dievcata aj predtym ...lenze trpel som niecim vnutornym.co som nevedel opisat ... pripadne ked som mal nejaku koznu chorobu ... tak nech zajde k urologovi a... ten mu prinajlepsiom poradi.....