Podviedol som priateľku-chcem ju späť...

Príspevok v téme: Podviedol som priateľku-chcem ju späť...
riocek

Po 5-ročnom vzťahu som podviedol priateľku. Teraz už viem, že to bola moja najväčšia chyba v živote, ktorú by som už nikdy nezopakoval. Samozrejme že po pár dňoch ako sa to stalo, na to prišla. Zbalila si veci a odišla. Až vtedy som zistil, že je to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Sú tomu už niečo vyše dvoch mesiacov, čo nie sme spolu. Už to aj chvílu vypadalo, že by sa možno ku mne vrátila, ale všetko je nakoniec inak. Chce, aby sme zostali v kontakte, ale len ako kamaráti. Ja ju však veľmi milujem, neuplynie sekunda aby som na ňu nemyslel a aj na to, že som to nikdy nemal spraviť. Nielen že ho podvediete, ale aj oklamete, urobíte to, čo nechcete aby robili vám, stratíte dôveru, ktorá sa do vás vkladala.Chcel by som ju neuveritelne naspäť. Ale ako si získať človeka, ktorého ste oklamali tým najhorším možným spôsobom? Keď o tom vie celá jej rodina, kamaráti, ktorí jej radili, aby sa na mňa vykašlala. Nezazlievam im to, možno by som dával rovnaké rady, ak by sa mi to nestalo. Zaslúži si človek, ktorý bol neverný druhú šancu? Alebo ho majú všetci naokolo zatracovať? Ďalšia vec je, že psychicky som na tom paradoxne o dosť horšie ako ona. Možno sa mi len zdá, že sa s tým vyrovnala, nechce robiť zo seba citlicku. 5 rokov sa predsa nedá zahodiť za hlavu len tak (vlastne dá-stačí byť neverný)... Takže čo robiť? Slučku na krk? ...

bonnny

mna priatel opustil z dna na den kvoli babe, na ktoru sa zmotal..sice s nou nic nemal, len sa s nou bozkaval, ale ja to beriem ako zradu...stale mi hovoril, ze by ma nikdy nepodviedol, ze ma miluje, a keby si nahodou chcel zacat s inou babou, najprv by sa rozisiel so mnou, aby ma nepodviedol....no a predsta to dako pomotal:(
boli sme spolu 3 roky a toto bol neskutocny uder pod pas...no po 3 dnoch sa vratil, bol uplne zufaly, hovoril tiez o svojej najvacsej chybe v zivote, ze to chce vsetko vymazat, ze ma chce spat a nech mu odpustim...
ja som sice odpustila ale nezabudla...stale ma prenasleduje predstava, ze raz mozno znova dostane chutky a ujde za inou:(

poradim ti tak, ak ju milujes, nevzdaj sa jej....daj jej to poriadne pocitit, ved ona nema srdce z kamena...teraz hra formu, ze ju to tak nevzalo, ale ver tomu ze trpi a velmi...
teda pokial v tom nie je nieco ine, nejaky iny dovod, pre ktory s tebou uz nechce byt...
takze ako tu uz bolo povedane, SNAZ SA, raz sa to podari...a hlavne, uz nikdy v zivote nezopakuj takuto obrovsku chybu, nezlyhaj! budes si dlho znova ziskavat jej doveru, ale stoji to za to...

riocek

Dakujem za vsetky nazory, aj tie negativne, je to nieco, s cim som samozrejme ratal, necakal som, ze ma budete chvalit. Po tomto mojom zazitku, ked som sa zdoveril aj ja znamym, je zda sa nevera ludom nie az tak cudzia. V dost vela vztahoch, ktore poznam, sa nevera dostala na pretras. A to sa mi s tym priznali az potom, ked som im ja povedal o tej mojej. Je proste viac sucastou zivotov nas vsetkych, ako si mozno pripustame. Ruku na srdce, kolkym z nas sa v zivote nestalo a nepristihli sa pri tom, ze si povedali tak ten/ta by stal za hriech? No a potom sa to raz niekedy stane. Kiez by som to nemusel v zivote riesit, ale stalo sa. Momentalne sa mi zda, ze dost tlacim na pilu, musim trosku zvolnit.. Bojim sa toho, ze si najde ineho a ja sa stanem davnou minulostou. Viem, ze by som urobil maximum preto, aby nas vztah bol lepsi, krajsi, naplnenejsi ako kedykolvek predtym, lebo ked ste raz niekoho stratili, koho ste milovali a zazili pocity uzkosti a beznadeje, v hlave mate neuveritelny chaos, tak sa budete sakramensky snazit, aby bolo vsetko perfektne...Dakujem, ze taketo forum existuje, dakujem vam vsetkym

A.M.

Nečítala som všetky odpovede, tak ak sa bude moja opakovať, tak prepáč.
Môj názor: určite je zlé, čo si urobil...
Názor na ňu: ťažko povedať, je divné, že to tak ľahko nesie, aj to, že chce ostať kamarátka. Tak ma napadajú len 2 možnosti: využila tvoje zlyhanie, aby aj ona po 5 rokoch vyskúšala niečo iné, mala viac voľnosti a slobody a vtom prípade sa k tebe možno raz vráti, necháva si u teba zadné dvierka otvorené, ale ten vzťah už bude iný. Vy budete iní. 2. možnosť: už ťa dlhšie neľúbila, bola s tebou z iných dôvodov (proste jej bolo s tebou dobre)a toto len využila na to, aby ďalej mala to, čo jej vo vzťahu vyhovovalo a nemusela mať to, o čo moc nestojí.
Myslím, že by si si mal nejakú dobu udržať odstup a počkať, ako sa to vykreslí ďalej. Ty si spravil všetko, čo bolo v tvojich silách a ak ťa ľúbi, vráti sa. Ale to jej musíš najprv chýbať. A keď ste stále v kontakte, tak to nepocíti.
Držím palce

bubyna

tak.. ja som za to.. aby sa mu podarilo dostat ju naspat ak ju miluje... ale.. klobuk dole nad tym, co napisala ,,, fktudiv,,..... .. kruta realita.. a ma pravdu... za 2 hodiny... amozno to je aj vela... zahodit 5 rokov... no hej... aj takto sa to da chapat..

fktudiv

fuuuuuuuuuuuuu... tak milý moj pri tomto sa mi vohnali slzy do oci lebo som priserne empatická... neospravedlnitelné, nikdy za nijakych podmienok, to bol maximalny preslap, limit za ciaru, zahodil si vsetko co si s nou prezil, nie ... ona to nezahodila ale ty.
zuzka22-
,,ved len urobil chybu ktorú teraz lutuje?,, prispevky som si rychlo prebehla a toto ma zaujalo, no wauu, ved LEEEEEN? urobil chybu. To nie je LEN chyba - toto je nieco co sa neodpusta. Niekto neodpusti ani flirt. Ale vychrapat sa s niekym? Prist o 5 rokov života za dva hodinky s inou zenou? Nechcem sa hrat na boha, ani na svaticu - ale taky hnus dokaze spravit clovek iba so silnym zaludkom. A ked ma silny zaludok na neveru, tak ho bude mat aj s vycitkami do konca zivota. Dufam ze dievcina si najde niekoho lepsieho. S VERNOU dusou. Nehovorim bezchybneho - ale verneho. Kiezby si tento prispevok precitala. Vela stastia ti prajem a silny zaludok, ked si ho mal aj predtym. Ked si ju ziskas ozvi sa nam. Pogratulujem ti. A Polutujem ju.

xyz.........

ani sa jej necudujem,ze sa zbalila a odisla od teba prec,co ti mala podakovat ze si sa vyspal s inou?keby je to opacne,tak by si jej tiez za to nedakoval a povedz jej,ze teraz nech si ona vrzne s niekym cudzym a budete si jedna jedna

zuzka 22

preco mu hned nadavas ze je hovädo kto si ze ho mozes sudit ved len urobil chybu ktoru teraz lutuje,ved ludia sa ucia na svojich vlastnich chybach