Bradavice na chodidle...

kikaJDJkhskj

AKO NA BRADAVICE:
Mala som na palci na nohe asi 6 bradavíc s koreňom, pomohla cibuľa namočená deň v octe, na noc som poprikladala a oviazala sáčkom, dala ponožku, bradavice pálili boleli celú noc, ráno celá noha zmokvaná a bradavice napuchnuté, no pomaly odumierali, korienky sčerneli a bradavice do pár týždňov zmizli. odporúčam, úplne ich to vyžerie.

vava

Akurat som bola u pedikurky stym ze to mam kurie oko alemi to vycistila a povedala ze to je brdavuca je tqa vecia preto sa bojim asi ako zrniecko slnecnice poslqla ma ku koznej pozajtra s tam mam zastavit strasne sa bojim ze sa to rozsiri alebo tak alebo zw to pri om vypalovani bude velmi boliet :'(:'( pomozt nektooo

lencika

na toto podla mna pomoze len tekuty dusik, maste zbytocne peniaze za to aj tak ti to nezmizne a to podla mna ani mastami nejde,

0vecka

ja som mal tiez raz bradavicu na prste na nohe. Vypalili mi to dusikom trvalo to asi 45min inaq neprijemne to bolelo ale odftedy nic a jeto uz skoro 15 rokov.

Simonia6

Ja som mala bradavice ako žiačka na základnej škole. Mala som ich pod palcom na nohe a tak veľa, že sa ani rátať nedali. Nemohla som dobre stúpať na nohu, chodila som po jednom boku nohy. Rozšírili sa mi po vypálení jedného. Skúšala som aj lastovičník, aj lieky z lekárne. Potom aj cibulu v octe, citrón a podobné domáce lieky. Potom mi známa poradila, že si mám miesto ocikávať pri sprchovaní alebo podobne, dá sa aj inak. Po tomto mi hneď zmizli. Pre niekoho možno nepríjemné, ale vtedy mi to bolo jedno, robila som všetko,aby to zmizlo.

MilanH

Ahojte, podelím sa so svojimi skúsenosťami: bradavice sa mi prvýkrát ukázali na pravej nohe asi keď som mal 14-15 rokov, už si to presne nepamätám. dlho sa nič nedialo a postupne sa začali rozširovať po chodidle. podstúpil som 4 roky pravidelnej kryoterapie (vypaľovania tekutým dusíkom), skúšal som kyselinu acetylsalicylovú, nejakú robenú masť, máčanie v slanej vode a následné oškrabávanie bradavíc a nič nepomohlo. bradavice sa mi ďalej šírili, naposledy som mal asi 8 ložísk na dvoch prstoch a prednej strane chodidla, najväčšie z nich malo asi 2x5 cm. ako poslednú možnosť mi kožná poradila liek Ampcare, ktorý dostať bez lekárskeho predpisu, stojí 22 eur, jedno balenie vydrží mesiac keď sa užíva raz denne. v skratke ide o to, že bradavice spôsobuje herpesvirus, ktorý sa schová v bunkách kože a nervových zakončení v nohe a spôsobuje nadmerné množenie kožných buniek. kvôli tomu, že je skrytý v bunke je prakticky neviditeľný pre imunitný systém a vypaľovanie, leptanie a iné invazivné veci len odstraňujú vrchné vrstvy kože. stačí, že v tej rane zostane jedna jediná infikovaná bunka a vírus sa bude ďalej šíriť. funkcia Ampcare spočíva v tom, že navedie váš prirodzený imunitný systém na tieto infikované bunky a zničí bradavicu zvnútra. užívam ho už šiesty mesiac a VŠETKY bradavice mi zmizli, zostala po nich len postupne sa obnovujúca koža. noha ma občas svrbela keď sa mi odlupovala odumretá koža, inak žiadna bolesť, nepríjemný pocit, nič. odporúčam všetkým. neveril som tomu, bol som naozaj zúfalý, že mi nič nepomáha a nakoniec sa našiel tento liek, ktorý je hodný vyššej ceny. určite stojí za skúšku.

pralinka89

pokial ide o kurie oko tak je dobre namocit cibulu do octu a nechat ju tam postat a prikladat na prob.miesto a na bradavice je najlepsia biela krieda (zo skoly) natieraj bradavicu niekolko krat za den hlavne casto a mala by zmiznut.

Magy

pokial mas na mysli stvrdnutie koze, ktora neskor praska, obcas krvaca a pod. - mne pomohlo magnezium, ktore pouzivaju skalolezci a gymnasti, aby sa im nesmykali ruky. dostat to kupit v kazdom vacsom sportovom obchode s vecami pre horolezcov a pod. je to lacne a pokazit tym nemozes urcite nic. vypalovanie dusikom mi zabralo len ciastocne.

sicila

Ahojte, ja som mala bradavicu na chodidle velku asi ako dvojeurová minca a okolo kopec malých ďalších. Na diskusnom fore som našla nejaké tipy na odstránenie bez vypalovania. Teraz mám uplne čistu nohu, ostala mi len mierne zhrubnuta koža na tom mieste, kde bola hlavná bradavica, ale nie je to okom poznať. Myslím si aj ja, že je to najmä porucha imunity, takže ak sa toho chcete zbaviť posilujte imnutu!!!!!!!
Môj recept:
- užívala som postupne tri balenia Imunoglukánu zároveň s používanim duofilmu
- natierala som si to duofilmom alebo roztokom lastovičníka, daju sa voľne kúpiť v lekárni a zalepila leukoplastom, ked to trochu uschlo, lebo šak na chodidle by som to za chvílu otrela
-po osprchovaní to zmäklo a vzala som pinzetu a zhrubnutu vrchnú bielu šupku na bradavici po aplikácii duofilmu som strhávala. Alebo možno povedať, že som vytrhávala korene tej bradavice(niekedy natrite viackrát duofilmom, aby sa dalo dobre strhnúť)
- bolí to fakt, že dosť, ale dá sa to vydržať!
- po strhnutí som videla krásne hnedé korene tej mrchy a pokiaľ mi rany po vytrhnutí bradavice nekrvácali tak som ich znovu natrela duofilmom, ak je tam krv, nenatierajte duofilmom, radšej počkajte deň dva, a potom natrite, lebo krvou sa prenášajú.
Takto som postupne natierala každý deň najmä tu hlavnu bradavicu, a niektoré menšie okolo, ale ako náhle som sa zbavila tej hlavnej zmizli aj tie najmenšie!
Trvalo mi to približne tri mesiace, aj s prestávkami, ale zabralo :) teraz som šťastná a dávam si pozor kade chodím a nosím vždy so sebou žabky:) Prajem veľa šťastia:)