Proti celulitide

qqq

no´podľa mňa žiadny krém nepomúže keď sa človek nehýbe a dobre nestravuje - ale s tým kapsicínom - to je veľmi silné - na rôzne bolesti -a podľa mňa to fakt môže pomôcť aj na celulu. Ale zas nie tak že človek so sebou nič nerobí len si to prikladá a bude v pohode:)))

1ema1

Ahojte, myslite, ze na celulitidu moze pomoct aj ked si na noc nohy obalim mikrotenovymi sackami a este pred tym ich nakremujem gelom proti celulitide?

aeshly

adema-ke... presne aj ja som videla tú reláciu na stv 2 a dokonca tam testovali aj drahé krémy proti celulitíce ako napr. dior, potom testovali aj prístroje a nič z toho neobstálo, nepomáha to, proti celulitíde sa dá bojovať jedine stravou a pohobym.

kiki na

velmi dobree je striedanie teplne a studenej vody v sprche, spevnuje to pokozku celeho tela..... takze aj na celulitidu, ci na spevnenie prs.... a studena voda j dobra aj na tvar, ozatvara pory

adema-ke

ahojte vsetky baby ktore pouzivate kremy a gely proti ceulitide....neviem ktory vikend islo na STV2 relacia ktora testuje rozne vyrobky...viete si to popzriet z archivu stv2..testmagazin...a vsetky kremy mali nedostatocne hodnotenie, este aj pristroje...takze neexistuje nic na trhu co by pomohlo..jedina zdravo sa stravovat a cvicit...tak dufam ze vam to trosku usetri peniaze ako aj mne..tiez som si kupovala tie kremy...ahojte

samankaaaa

RoterO18 dakujem, tak skusim to aj ja takto robit, dnes zacinam behat, som si povedala ze budem chodit pravidelne, mozno to pomoze..diky teda

RoterO18

moja vlastna skusenost....gel proti celulitide pouzivam nejaky druhy rok....pokial som nezacala cvicit...nejake vysledky som nepocitovala a hlavne nevidela....vzdy som len natierala a natierala..a nebolo nic vidiet..teraz nejaky druhy mesiac pravidelne beham alebo bicyklujem a ked pridem domov..dam si psrchu.....rozotriem gel proti celulitide....aa pomocou toho masazneho ,,gulickoveho" pristojceka masirujem na oblasti kde sa celulitida nachaDZA...AA MOZEM POVCEDAT ZE VIDIM OCIVIDNE ROZDIELY....sice ju stale mam ..pochybujem ze sa jej uplne zbavim vyzera to lepsie ako pred tim