Vymierame-je to smutne

inkubator

No kdesi pisali, ze zeny sa rodia hlavne v obdobi nedostatku (hladovanie, vojny, krizy) a muzi, ked je vsetkeho dostatok a zeny-rodicky maju plne brucho a jedia do syta. Este to zavisi aj od nejakych dalsich veci. Osobne si ale myslim,ze 1 muz je schopny usefovat aj 100 zien. Nad 200 by som to uz asi povazoval za kriticke. Co si o tom myslite?

kaktuska

Ale uznavam je to pravda hovorili to aj v TV, nuz muzi asi nas potrebujete viac nez mi vas kedze mozete vymret:-)

jajka001

inak to je fakt. aj u nas v praci pracuju same zeny. muzi len sefuju, je ich tam asi pat. asi je to s vami biedne.

inkubator

maria,

v meste, kde zijem ja vidam, zase skoro same zeny. Tvaria sa,ze sa niekam ponahlaju, ale ja ich tak trochu podozrievam, ze chcu len predviest nove saty a uces od kadernika, popripade ako su opalene zo solarka. Ale mozem sa mylit.

kaktuska

Za 5 mil rokov uz nebudu ani zeny lebo uz nebude ludstvo, ved sa pozri ake su uz teraz nedostatky zakladnych veci ako je napr. voda.

lizanka

o 5 mil. rokov uz tato planeta ani nebude existovat, cize k tomu vobec nedojde, tod moj nazor. myslis, ze sa nezvladneme zlikvidovat sami v blizkej buducnosti?