co robit,aby mi tak strasne nechybal?

Príspevok v téme: co robit,aby mi tak strasne nechybal?
ach jo:P

cafte,mam taky problemik...
Mam priatela,ktoreho strasne moc milujem,mame krasny vztah,naplneny.Nikdy by som si nemyslela,ze take nieco moze existovat aj v realite a nie len vo filmoch:D
Ide o to, ze ked mam skusky, tak sa musim ucit vkuse aj mesiac a pol.To znamena sediet doma na zadku cely den a cumiet do knih cez 10 hodin.Kvoli tomu, ze chodim na narocnu skolu. Problem vznika vtedy,ked mam sklbit svoj vztah so skuskovym obdobim.
Totiz ked sa ucim tolko hodin denne, tak moja mysel akoby "otupela" na citove a ine bezne veci a som nastavena len na skolu.Vtedy ked mi priatel zavola alebo pride za mnou, tak som citovo otupena a vobec nemam chut sa pusinkovat,objimat a podobne.
Lenze ked mam po skuske, tak mam nejakych par dni volnych,uvolnim sa a snazim sa ich s priatelom maximalne vyuzit.Sme vtedy spolu skoro stale a opat je to krasne.Zase si nanho zvyknem, na vsetky tie uzasne veci a city,co spolu prezivame.
Ale ked zase nastane cas,ze sa musim pripravovat na dalsiu skusku, tak mi priatel hrozne chyba:( On ma svoju pracu a nema cez den cas,aby mi volal.Vtedy som uplne hotova,nedokazem sa tie prve dni ucit a mam stale slzy v ociach,ze zase budem bez neho par tyzdnov:( Fakt som uplne mimo, vecer po robote ked mi hned nezavola, tak uz sa bojim,ci mu nieco nie je, cudujem sa preco mi nevola a ja tak tuzim pocut jeho hlas:P Ukludnim sa,az ked sa ozve...niekedy je to peknych par hodin..a az vtedy sa mozem znova ucit..
A potom zase po par dnoch nastava ta faza otupenia,kedy ho nepotrebujem a potrebuje zase on mna a mna to vyrusuje...
Som uplne citovo rozharana?alebo ako to mam nazvat?poradite nieco,napisete svoje skusenosti?dakujeeem:)

rony26

prepac ja ti neporadim, ale bodaj by som mal take problemy ako ty...a to myslim teraz v dobrom, lebo si to strasne pekne napisala...fakt z tych riadkov citit lasku, vidiet ako ho mas rada, ako ti chyba, ako cakas na sms-ky ci telefonat...fakt ti zavidim alebo skor tvojmu priatelovi :-)

tak ja len tolko...drzim palce a hadam ti poradi niekto iny