Zle skusenosti s doktormi

misiiiii

no tych skusenosti je u mna dost, pred vyse rokom, ked ma bolela aj ta hlava, tak som mala viacero problemov naraz,,,strasne som sa potila,,ale inokedy mi bola zima, uplne hoco,,ked bolo vonku 25 stupnov, a len tak som kracala, stcilo ze na 10sek. som zastala a lialo zo mna ako keby som stala pod sprchou, a to doslova, inokedy zase bolo 30stupnov, a ja som mrzla, zababusena v mikine a dlhom tricku,,,, potom som len musela toho svojho doktora, dobre ze nie na kolenach prosit aby mi spravil krvne testy, ktore potom aj spravil a mala som tam hladinu dakych hormonov o hodne vyzsiu, ale nakoniec nevedel ani co ani ako,to je ,,,tak sa potim a mrznem nadalej,,,,

zuzic

jaj tych skusenosti je viac ale treba si tiez uvedomit ze NIE VSETCI su taki. su aj ini ktorych je sice malo ale naozaj im na cloveku zalezi a tych si nesmierne vazim. su ludia ktori idu na medinu len kvoli tuzbe pomahat a nie kvoli nejakej rodinnej tradici alebo kvoli rodicom.

danuska123

to je strasne, clovek sa boji o svoje zdravie, lekar je nato aby nam pomohol a niektori nas maju totalne na haku.ja som bola raz u svojej obvodnej lebo mi bolo uz druhy den zle.den pred tym som prelezala v posteli, mala som krce, proste nevedela som o sebe. ked som prisla do cakarne nikto tam nebol, zrazu ked som mala ist do ordinacie prisli na odber asi 4ria.vravela som sestricke, ze mi je velmi zle a ona, ze si musim pockat, ze maju odbery.videla , ze som bleda a ze neviem ani poriadne rozpravat. po hodine cakania, ma konecne vzala. lekarka ma sfukla ako sviecku, ze preco som nebola den pred tym u nej, ze teraz si chcem dat ospravedlnit 2 dni zo skoly. po tom ako som jej povedala, ze som nevladala vstat z postele sa mi vysmiala , ze neveri.nejak ma chytili nervy a viac si nepamatam.odpadla som rovno v ordinacii a ako som sa prebudila, sfukla ma znovu vraj to preto lebo som nepila ziadnu tekutinu.chapete to? po tom ako som sa spamatala som sla o par dni na gastrologiu a mala som nejaku bakteriu.vybrala som antibiotika, probiotika nejake kvapky a bolo dobre.clovek asi niekedy musi az umierat aby lekar pochopil, ze je mu fakt nieco...

samankaaaa

no ja mam tiez zle skusenosti som isla na operaciu slepaka minuly rok a ten pristup ku mne..no strasnee. s teplotou 40 stupnov som cakala pol hodinu v cakarni na pohotovosti potom ma zobrali dovnutra a cakali sme na dalsieho doktora, zas ma vyhnali von kde som sedela zase ale tristvrte hodinu kym si pan doktor telefonoval na chodbe. potom ma zobral dnu ze ake mam tazkosti a ja ze od rana teplotu 40 a on na mna zhukol az som sa zlakla ze on sa pyta na tazkosti a nie na teplotu..potom ma vysetril a ze v noci ta budeme operovat, bachol dvermi a odisiel..ani sme nevedeli co to vlasne mam ani nic..no pristup ako keby som bola nejaka zver..ziadne vysvetlenie co mi je, nic.keby mi nebolo tak zle tak by som mu povedala svoje..

Sandra...

No je to smutné ale niektorý lekari sú vyštudovaný na žiadosť rodičov, lebo su z lekarskej rodiny a nemôžu zradiť rodinu, taketo prinutene študium sa potom prejavi na starostlivosti o pacienta.

lilly2

tak toto je nekonecna tema, myslim. Niet takeho cloveka, ktory by nemal zlu skusenost... ja ich mam niekolko... a ti na cintorinoch, az ti by porozpravali... ja radsej nebudem. Zbytocne. Tak drahe studium, a len zopar lekarov, ktori naozaj vedia... hmm, podla vacsiny z nich by si mal clovek zistit svoju diagnozu sam.
Clovek je pre nich material. Za uplatok aspon taky, s ktorym slusnejsie zaobchadzaju. Keby sme vsetci pracovali na takom skvelom principe ako oni, to by bol este len "zivot". Tym lekarskym nepodarkom zelam, aby sa im vratilo rovnakym dielom (cest vynimkam)

misiiiii

ahoj vagonka,,no ja ich mam dost,,,pred vyse rokom som chodila este ku detskemu doktorovi, on bol proste strasnyyyy, pamätam si ze som sla za nim ze ma boli hlava co aj bolela, ako hrom, ze som z postele nevedela vstat a on mi povedal ze je to od pocasia. Nedalo mi to a po polroku som sa prehlasila k novej doktorke, ( bolesti trvali uz cca rok)a ta ma poslala hned na krcne, kde mi robili vyplach nosnych dutin,,,bolo to neprijemne ale dost mi to pomohlo,, za co jej moc dakujem...

Oliviaaa

Ak mate na úplatok bude aj lepšie o vás postarane. A takým robotníkom na stavbe dá kto úplatok? Takisto majú zodpovednú prácu, robia v aj v zime vonku, prší, neprší.