pľucne chlamýdie

Lion455

Ale co by neslo, ide.

Plny protokol ATB a k nim Buhnerov protokol + to co pise RNG a Chlamydia, Mykoplazma, Borelia nema sance.

Ale treba vydrzat min. rok !!!!!!!!!!!

medulienkaa

Chcem sa opýtať, kde zoženiem roztok citricidalu, extrakt z olivovych listov , Samento a NAC, keďže ma pľúcne chlamýdie trápia už 3 roky a mám dosť silné bolesti rúka nôh,
môj e-mail: jladecka@gmail.com
ďakujem za nádej na zlepšenie života bez úsmevu

lenccok

no to je velka skoda...
ale som si ista, ze casom k tomu dojde, ze konecne aj nasi a vseobecne lekari pochopia, ze len tadial cesta nevedie...kazdy si hladi len nato svoje (svoju cast) a pritom cloveka treba brat komplexne, jeden jedno vylieci a tym druhe pobabre

RNG

lenccok, ja bu som bol este radsej, keby som tie moje rady od mojich lekarskych zdrojov vedel ponuknut slovenskym lekarom, lebo ti by sa mali o to zaujimat, ked prisahali, ze budu ludom pomahat.
Zialbohu sa mi to zatial nedari.
Oni sami tu literaturu pracne nevyhladavaju a odomna, laika, to samozrejme nezoberu, to by bolo "pod ich dostojnost"

lenccok

no vidite ja som bola kedysi zdrava ako rybka, vsetko zacalo padom imunity, ked som mala hodnoty dost nizke a trebalo zacat liecbu, nikto si to nevsimol a nalepila sa na uzkost, depresia, neskor HP, streptokoky, prekokana pneum.pravdepodobne a neviem, co vsetko este...
mam pocit, ze sa dam na studium celostnej mediciny...
cim dalej tym viac zdielam nazory RNG a je to pre mna neskutocne mudry a inteligentny clovek, nikdy by som to nepochopila, keby som toto vsetko nezazila na vlastnej kozi a tich lekarov radsej nekomentujem (cest vynimkam)...
a vysledok je taky, ze po siedmich rokoch som bez AD uz skoro 9 mesiacov a idem uplne inou cestou

RNG

Zialbohu rozne choroby su sprevadzane zvysenim tych istych imunoglobulinov, takze je to neiste s tymi diagnozami.
Este aj hormony to mozu sposobit, ked sa ich hladiny "zblaznia"

kamildu

Ig su protilatky (imunoglobuliny), ktore su specificke pre to ktore ochorenie, resp. ostavaju v tele aj po prekonani (urcity cas). Pri mykoplazme su titre (mnozstva) IgM zvysene pri aktivnom ochoreni, IgG pri prekonanom ochoreni.

RNG

lenccok, nepriame testy maju percento nepresnosti, casto aj vyse 30% falosnych positive alebo negative.
Nuz a obzvlast to plati na tie zakerne skryvajuce sa, ako borelioza a chlamidia pneumoniae a rozne virusy.
Takze nediv sa, ked sa ti vratia, lebo napriek negativnemu testu ich v tele niekde ukryte mozes mat.
Dnes je z tychto epidemia na svete a lekari to zamerne podhodnocuju.
Ale nasledky toho, tzv autoimunne choroby a rozne alergie su rapidne na postupe, tomu nasvecuju mnohe statistiky, ktore su pre lekarsku komunitu nepopularne a snazia sa ich utajit.
Napr pred par rokmi hovorili o limskej borelioze ako len par pripadov na kazdy stat v USA(pod sto) a odrazu sa v prestiznom lekarskom casopise JAMA a neskor aj v britskom Lancet objavilo, ze len v USA je odhadnute na vyse 400 000 novych pripadov za rok a mozno i viac a prenos nie je len kliestom a jeho mikroskopickymi nymfami, ale aj komarmi, muchami, ovadmi, dokonca aj telesnymi tekutinami, vcitane slin!!!
A ze rozne boreliozy sa mozu skryvat v tele bez symptomov a prakticky nezistitelne testami aj vyse 10 rokov, podobne ako mnohe virusy, ktorych mame v tele neurekom vsetci.

Zialbohu, dnesny medicky priemysel je prakticky uplne podriadeny politike a ekonomickym zaujmom, ktore su prednejsie ako zdravie ludi.Je to na zaplakanie.

lenccok

inak ja som si nsla v karte Mycoplasma pn.ELISA IgM...hranicna hodnota...co to znamena?
a dalej Chlamýdie IgG Pneumo....pozitivne...a dr mi povedala, ze som ich raz musela prekonat, ale uz ich nemam, no nezda sa mi to
este pritom bolo Chlamydie Pneumoniae IgM...negat.

RNG

Tema tu uz bezala viackrat.
Plucne chlamidie(chlamidia pneumoniae) je velmi tazko znicitelma, lebo sa vie menit medzi troma formami, bakteria, mykoplazma a "spor".
Ked aj znicis bakteriu, neznicil si mykoplazmu. Ked znicis mykoplazmu, neznicil si este spor. A ten znicit nevieme, len ked sa premeni na bakteriu alebo mykoplazmu. Takze treba brat atb a prostriedky proti mykoplazmam velmi dlho.

Zialbohu, tato infekcia sposobuje rozne choroby, ktore sa nazyvaju "autoimunne" v literature(to je vsak zavadzajuce pozri na temu Autoimunne choroby fore Zdravie.sk)

Multiple sclerosis, Chronic fatigue, Cardiac disease, Interstitial cystitis, Prostatitis, Crohn's disease, Inflammatory bowel diseasei, Alzheimer's disease, Asthma, Arthritis, Fibromyalgia, Chronic refractory sinusitis, Macular Degeneration, a ine su s nou spojene.
Kto to chce studovat blizsie, moze zacat napr na ceskom preklade strany z z Vanderbiltovho institutu, kde sa doktori Vanderbilt a Wheldon s tymto uspesne zaoberali, a ich protokol, zlozeny z dvoch antibiotik a metronidazolu plus odhlienovac NAC boli pri rocnej kure uspesne, nakoniec.
Pokial viem, v literature na chlamidiu pneumoniae ziadne ine uspesne protokoly neexistuju .
www.cpnhelp.org

Osobne som sa odvazil navrhnut kombinaciu doplnkov proti cpn, ktore adresuju bakterie, mykoplazmy aj odmaskovanie, ktora sa sklada z ucinnych prostriedkov proti jednotlivym formam a nema bocne nasledky pri dlhodobom pouziti, ako maju chemicke lieky.
Jedna sa o roztok citricidalu, extrakt z olivovych listov , Samento a NAC

Citricidal je velmi ucinny na bakterie

extrakt z olivovych listov na mykoplazmy(oskusane na borelioze)
a tak isto je ucinne aj Samento, ktore naviac odmaskuva mykoplazmy a tak ich zviditelnuje pre telesnu obranu.
Na mykoplazmy je ucinne aj koloidne striebro ciastocne, viaceri ho uvadzaju, najme jeho velmi jemne formy(pod 1.5 nm velkost castic), takze pripadne aj to by som do tohoto drzo mnou navrhnuteho "protokolu" zaradil.

Davky odhadujem na
35 kvapiek citricidalu + do litra vody, vypit po malych glgoch cely den
2x15 kvapiek Samenta
3x750 az 1500 mg(20% oleuropein) extraktu z olivovych listov
2x500 az 1000 mg NAC
4 x 2 lyzice koloidneho striebra(s casticami pod 1.5 nm, aspon 10 ppm silneho, musi byt krystalovo ciste, lebo inac nema superejemne castice na prienik do buniek na boj proti mykoplazmam)
Samozrejme pred spankom, 3-4 hodiny po dobrati vsetkych horemenovanych odporucam zobrat aj silne probiotikum s jablkom.

Toto tu uvadzam hlavne pre tych ktorym to lekari ich postupmi nevedia vyliecit, infekcia sa im stale vracia a ich lekari nie su ochotni sledovat rocny Wheldonov protokol z nejakeho dovodu.

Vidi sa mi to lepsie, ako nerobit nic alebo opakovat neucinne postupy.
Nijak si netrufam nahradit lekarov, to nech je kazdemu jasne!
Dufam, ze to niekomu pomoze a potom sem napise kladnu spravu.
Ja osobne by som tento postup sledoval, keby som zistil, ze mam boreliozu alebo plucne chlamidie, lebo sa mi to vidi logicka alternativa.