Svrbenie v oblasti konecnika

Príspevok v téme: Svrbenie v oblasti konecnika
datelinka

ahoj ahoj vsetci dufam ze mi poradite :)
mam 23 rokov a uz asi rok ma trapi svrbenie v oblasti konecnika uzivala som aj tabletky proti chlistam a to 3 krat lebo som spanikarila a som si myslela lenze to nezabralo ...doktor mi len predpisal nejaky sprej ktory iba na 2 hodinky utisil to svrbenie...je to na nevydrzanie najma v noci co to moze byt???
chlisty to niesu lebo som brala tabletky a tie by na 100 percent zabrali ale bohuzial nie ...nejake napady???

dakujem

redbatka3

mozu to byt parazity... ale takyto prejav ma jednoznacne premnozena kvasinka... kandida!!! je to jeden z priznakov...

poky

Ahojte mam problem so svrbenim tiez lez myslim ze u mna po dvoch porodoch to budu hemoroidy ako vysiteje to spojene s obcasnym krvacanim z konecnika...prosim poradte co na to, je to nehorazdne nechutne a hlavne mucive, ked sa clovek potrebuje poskriabat a neda sa...

petullla

datelinka poradím Ti Milaniv ,lebo toto čo máš je prejav začínajucich hemoroidov-pravdepodobne- po užití Milanivu ti to okamžite prestane. inak je na to aj Biolampa ale to je drahá záležitosť

ShaulaThalit

ja ked som bola mala, tak som mala tiez hlistov a mama mi povedala, ze ked sa budem skriabat, tak mi polezu von a ja som sa vtedy bala, ze sa budu tlacit ako ked meliete maso mlyncekom a ono vychadza z konca ako take cervy. fakt sranda

flavo

datelinka ,ahoj skús si kupiť ascurutin 1-3 tablety denne 3 týždne a vynikajúco pomahá biolampa solaris, čím drahšia tým lepšia, zaberá viac do hlbky. s biolampov solaris máme doma skusenosti,vylieči všetky choroby a vyditelne. a ešte si kup komplex vitamínov v tekutom stave ALOE VERA z lekárne

volko

No ja som mal hrozne dlho to iste ....a po hrozne dlhej dobe to preslo aj na nohy a bol som sa dat vysetrit a zistili mi svrab......

............

vola sa to hlisty, nie chlisty.robili ti vyter,a brali stolicu na kultivaciu.a na internom vysetreni si bola??/.moze to byt nejaka zla stolica, co ti drazdi konecnik, alebo hemoroidy.nemas pocit, ze sa ti to tam akoby zaparovalo/potilo??

dunaman

Skús pred spaním užiť 1 tabletku obyčajného Acylpirínu, aspoň dva tri dni po sebe. Mala som také isté problémy a náhodou som zistila, že tento liek svrbenie odstránil. Možno to bude fungovať aj u teba. Počase treba opakovať.

alicakl

môže to byť iný parazit-z výteru to určite zistia-ak by tam nejaký bol, prípadne to môžu byť trhlinky, ktoré sa ti urobia pri vyprázdňovaní a potom to jednoducho svrbí ako chrasta,keď sa hojí.taktiež to môžu byť hemeroidy.v každom prípade po dôkladnom vyšetrení odborníkom na to prídu.