ako sa to dozvedeli a ich reakcia

whee_ee

ja som im to nepovedala:D a to sexujem cez dva roky, a stale s tym istym partnerom, takze asi si domysleli, ked sme tak dlho spolu, ocko mava aj vtipne pripomienky atd, este k tomu ked beriem hak... ale tu aj kvoli uprave hladiny hormonov, atd, lebo som mala dost na nic menstruaciu a bolestivu atd, ale to je odveci tu:D. .. no ale ked sa nasi pytali,tak som najprv zapierala, teraz sa uz nepýtajú :D... chodim k nemu aj na noc atd... noo..a mala som tesne pred 16 :-//... tak ale viete.. obojstranna prva laska :D a to som sa vzdy dusovala ze pred 18 nikdy:))

kvietok23

no podla mna velmi zalezi na tom, aky ma kto s rodicmi vztah...moj otec to doteraz nevie, ale s mamkou nemam problem sa o tom rozpravat. vzala to uplne normalne a dokonca mi sama povedala, aby som si sla dat predpisat antikoncepciu... :) mam uz doma prvy blister Belary a cakam na kramy, aby som ju mohla zacat brat...tak drzte palce, aby mi sadla :)

sáva

tatiana nerozumiem prečo by som take veci mala hovoriť rodičom alebo mame, preboha však by ma okamzite vyhodili z domu. Nasi boli nazoru ze zena sa musi vydavat ako panna a dodnes ziju v tom ze sme si to s manzelom rozdali az po svadbe a mi sme spolu pred svadbou už tri roky spavali. Keby som im to bola povedala hned ma starý podreže.

zjuzjika

ja neivem ale mne ti niektori rodicia pridu ako vadni alebo slepi, ved co si myslia, ze ich deti nemaju sex alebo co...

bubyna

no...moja kamoska ma 21 rockov... a mama sa s nou uz rok nebavi, lebo zistila ze uz rok nieje panna ... jej mama o to prisla ked mala 31.. taka starodavna.. tak sa vzdy s kamoskou na tom smejeme... lebo.. to je strasne jak ziju.. jak v klastore :D:D:D:D

kvietok23

moja mama riesila s mojou sestrou, ci som mala nieco s priatelom, alebo nie...a vtom som nabehla ja a sa ma to opytala narovinu...tak som jej narovinu odpovedala, ze ano ...najprv ostala zarazena, zamyslela sa, a zabila ma otazkou: a bol aspon dobry?? :D:D:D

Optimista_dozaista

Moja mama sa to dozvedela len tak mimochodom, bolo mi zle, nejaku blbost som zjedla a vracala som. Zo srandy som zadrela, ze hadam len nie som v nadeji. Ale ved som brala antiku a dostala som kramy, takze nebolo treba mat obavy. Mama bola taka jakasik nespokojna s tym, ze uz spavam s priatelom. Mala som uz osemnast a pol. Moja mama je puritanka, so svagrinou sme sa smiali, ze dokaze povedat slovo sex strasne rychlo a nenapadne, lebo to je kakane. :D

diablica

No ja mam 21 a je to asi pol roka co sme s priatelom zacali sexovat...Nasi asi tusia, ale nic mi nehovoria, priatela zatial pozna len otec...a to ze HAK uzivam vedia, lebo som mala strasne bolesti pri kramoch...takze sa uz smeju, ze sak chranena som, aj keby...ale neviem..ci vedia ci nie..