Ruptúra.....

Príspevok v téme: Ruptúra.....
Saša18

Ahojte volam sa Saša a berem polygynax(take vaginalne tabletky na ifekciu, lebo som použivala nevhodne pripravky pri sprchovani...) nooo musim to brat 12 dni---čiže 6 noci..a pise sa tam že nemožem mat alebo by som mala obmedzit pohlavny styk..a nemam použivat kondomy lebo vznika RUPTURA..som citala ze to je pretrhnutie či čo...ale tak mam teraz prazdny byt a s priatelom sme sa tešili ze si to užijeme lenže ja tie tabletky musela zacat brat lebo ma to stipalo...a teraz ta ruptura a to ze bez kondomov ..to ma štve...lebo neberem antikoncepciu tak ako mozem bez kondomov??? co mam robit??? stane sa niečo ak tam tie kondomy naozaj budu? bo pisu že riziko ruptury no može aj nemusi byt...kks nevem co mam robit:( lebo to sa neda ked budeme sami..vsetko možne sak chapete nie? pls pomožte mi:(

alz-bee

No to vcelku nechapem ani ja, co tou rupturou mozu mysliet...neviem dokedy budete s priatelom doma sami, ale az je to viac dni, tak dnes este vydrzte:)) a vyskusaj zajtra rano zavolat na gyndu, ze ako ti to vysvetlia...

saška18

no hej 12 dni prepac...mne to už tiež vtedy preplo sak tolko hodin bolo a vyplašena cela...no a ten petting mmm...prazdny dom...my dvaja chut jak hovado a petting??? ooomg:D:D:D to sa neda...a to nechapem ze prečo nemožem použivat kondomy...tam je to v tých kontraindikaciach že nepouživat kondomy lebo hrozi ruptura..nechapem...aka ruptura? roztrhnutie coho??? kondomu? alebo pošvy? nechapem...prečo by sa to malo natrhnut? . . . .

alz-bee

Ja sa len chcem spytat, respektive nechapem, ze ako ti to doktorka povedala, ze ako ich mas brat?..lebo pises, ze ich mas brat 12dni, cize 6noci-to mi trochu nejde do hlavy (je rano, takze mi to este asi moc nemysli:))...lebo ja som ich mala brat normalne 12dni, cize normalne 12noci-kazdu noc som si musela zaviest jednu dnu...A ohladom toho kondomu ti neviem poradit, sorry, lebo ja jednak beriem HAK a jednak som sa akurat pocas tych dni, co som tie tabletky brala s priatelom nevidela. Joj, ale chapem vas, ze vas to laka...

niekto

radsej to neriskuj preliec sa
ked sa ti to zhorsi budete mozno musiet vydrzat este dlhsie tak by som to neriskoval ...

btw stale je tu petting a necking ;o)