VYADAVAJU MI VLASY- POMOZTE MI SURNE

zuzic

roman velmi pekne dakujem za odpoved. reklamam neverim presvedcila som sa uz az,az. ale pomaha hocijake pivo ked hento uz nevyrabaju? ja som si vlasy na rozdiel od mojich rovesnicok setrila, nefarbila, nezehlila, ziadny melir...a zrovna mne padaju:(

roman08

nie nad umyvadlom to bude dost nepohodlne nalej si ho do lavora a nad vanou mne uz po prvom oplachnuti prestali padat vlasy o polovicu menej a padali mi hodne mal som tiez huste vlasy nastastie sa mi to podarilo zastavit takze mi moc nezredli ,ale ak dufas ,ze sa ti tvoja hustota vlasov vrati taka aka bola tak dufas asi marne tie reklamy na pripravky proti padaniu vlasov a ich opetovnemu zhustnutiu su len reklamy a podvody na tahanie penazi z vreciek ludi netvrdim ze nezastavia vypadavanie niektore ano ,ale opatovny navrat k povodnej hustote to je blbost.ved predsa taky bruce willis alebo nicolas cage by chceli mat tiez svoje vlasy peniaze su u nich neni ziadny problem tak preco nemaju huste hrivy?no jednoducho lebo taky zazracny pripravok ake su v reklamach su len v reklamach.je to len podvod ako zarobit peniaze alebo ty snad poznas plesateho ktoremu narastli vlasy samozrejme nemam na mysli tych panov v reklamach.nemusis sa bat vlasy ti pachnut nebudu.ozaj narazil som nedavno na internete na nejakej ceskej stranke o urinoterapii tykalo sa to muzov pili zensky moc a udajne im zacali rast vlasy na miestach kde mali dlhsiu dobu plesinu.to pivo staci ti desina nekupuj zbytocne dvanastku ta je drahsia ja som si kupoval tusimse margita sa to volalo ale dnes sa uz nevyraba bolo to od topvaru skusal som vselico mozne ale nic nezaberalo ani zihlavove odvary ani sampony ani orechove a lopuchove odvary ,vodicky a neviem co potom som narazil v jednej knihe na pivo a do dvoch tyzdnov 100%-tny ucinok ,ale netvrdim ze tebe to pomoze to zalezi na pricine preco ti vlasy padaju a ked ju nepoznas tak ti neostava ine len skusat ja som mal stastie.to co ti tvrdia ,ze je to danym obdobim to je blbost pricina je niekde inde alebo snad tvoje rovesnicky tiez plechaveju?

zuzic

pockajte teraz som sa tak zamyslela nad tym pivom...to si mam akoze v obchode kupit flasu piva a nad umyvadlom si ju naliat na hlavu???

stevca

na vypadávanie je dobré kombinovať tieto prípravkyz aloe vera:
na vnútorné použitie čaj a nectar, a na lokálne použitie freedom, šampon, gelly ako doplnkové môže byť ginko plus, nature mints a royall jelly - ak chceš vedieť niečo viac napíš mi na mail, viem poradiť a prípadne ak bude záujem aj dodať.stevca331@mail.com

zuzic

dakujem luci.skusim to najskor s tym pivom a potom mozno so slivovicou. v obchode si budu mysliet ze som alkoholik:D ach len keby nieco pomohlo...

Lucinka33

zuzic, citala som tu na fore taky recept so slivovicou a cili paprickami www.zdravie.sk Pozri predposledny prispevok. Neskusala som nic take, ale mozno ti to pomoze.

zuzic

a ten zihlavovy vyluh to nie je sampon, ze? lebo ten mi nepomohol:( a biohar je nejaky liek alebo? musim to mat na predpis? ale to nemoze byt az za pol roka ved ja ten uces potrebujem na leto:(rozmyslam ze odskusam aj to pivo, nezapacha to velmi? lebo keby to v skole bolo citi mala by som dobry problem

sweet_lolitta

aj keby ti vlasy zacali rast od tohto momentu, zahustenie pocitis najskor o pol roka, pretoze vlas rastie max rychlostou cca 1,5 cm za mesiac, cize treba cakat, mne pomohol na rychly rast biohar a na padanie zihlava...