SURNE PROSIM

Príspevok v téme: SURNE PROSIM
ninity

Prosim vas poradte mi ak mate s niecim takymto skusenosti..berem antikoncepciu novynette akurat som dobrala celkom prver balenie( treti platok tabliet).. od zaciatku brania bolo vsetko ok, a teraz pri poslednom platku som dostala menzes uz vtedy, ked som mala este 7 tabliet..a trva stale a dnes je to uz osmy den..Krv je tmava skor je to cokoladovo hnede velmi sa bojim co sa deje..plis ak o tom nieco viete.....dajte mi radu..dakujem

stando21771

KTO PORADI: ZENA MA NA KRCKU MATERNICE NEJAKY PAPILO VYRUS KTO MA NEJAKE SKUSENOSTI PROSIM PORADTE 0903162218 DAKUJEM

jajka001

chalani zalozte si vlastne temy alebo vyhladajte nejake co s tym co pisete suvisia

ono naoko mohlo byt vsetko ok nevies co sa deje vnutri.

stando21771

KTO PORADI: ZENA MA NA KRCKU MATERNICE NEJAKY PAPILO VYRUS KTO MA NEJAKE SKUSENOSTI PROSIM PORADTE 0903162218 DAKUJEM

fome1515

prosim vas poradi mi niekto ja som si nahmatal vedla laveho semenika volaku malu gulicku len neviem co to je vypada ako vyrazka ale ked si to chytim tak je to mala gulicka prosim kto mi povie co to je

jajka001

podla mna to nie je ok. stava sa to. mozno ti nesadla hak aj ked najprv problemy neboli. budes musiet pockat na doktorku. stava sa ze mavaju baby aj dva tyzdne krvacanie.

ninity

ano ale teraz zajtra nesom doma az v utorok mozem ist k nej a doftedy umriem strachjom je to podla vas normalne tie kramy ??