Môj predomnoui mal vzťah smužom

alz-bee

mircoMY33: ty uz chod do riti s tymi tvojimi nazormi...v kazdej teme sa vyjadrujes, ale keby to aspon malo hlavu a patu. Nato, ze ti tiahne na 40 su to maximalne primitivne nazory. Kiezby si raz ty mal syna, ktory by bol gay...bude to pre teba obycajny buzerant?

maruškaja: a ako ste teraz na tom? opustila si ho alebo sa s nim nebavis? a vysvetlil ti vlastne, ze preco ti to nepovedal?

maruškaja

Simonka...ale keby si ho videla tak v živote by si to naňho nepovedala že taký je...ale falošnosť a neuprimnosť je najhoršia vlastnosť vo vzťahu

simonka..

tak to mas problem a riadny:-)nenavist?no to by sa ti ani nikto necudoval ale skor nez ho odsudis pouvazuj o tom preco tak dlho mlcal myslim ze ked ti to povedal tsk to nechcel zamlcat ale len cakal kym sa odvazi alebo co nevies co citil mozno sa hambil bal ako zareagujes a kto vie co vsetko je tazke poradit ti ty si s nim 2 roky ty ho poznas neviem si predstavit situaciu zeby sa to stalo mne je to naozaj problem neodsudzujem homosexualov ale aby spal raz z muzom a tak zo mnou tak to by som bola prinajmensom v riadnom soku naozaj tazkko radit

niekto

jedine co urobil je ze ti to nepovedal
a nepovedal ti to podla vsetkeho preto ze sa bal ze ako zareagujes
napriklad ze zareagujes tak ze mu das kopacky

maruskaja

alzbee...ja som v živote neodsudzovala homosexuálov ani nič také...mňa nepohoršuje to...ale to že sa stratial dúvera, proste už mu nedokážem veriť

alz-bee

Vies co,moj najlepsi kamarat je gay...teda da sa povedat, ze este stale sa sam v sebe nevyzna a to uz ma 23rokov...skusal byt aj s babami a vzdy mi bolo toho dievcata luto, ze chuderka, ona ani netusi, ze on si to uz rozdaval s chlapmi...neviem, co by som robila na tvojom mieste, ale chapem ta. V dnesnom svete je to tak, ze ked ma baba vztah s babou, tak je to vlastne v pohode, ani (vacsine) chalanom to nevadi...no ked je to naopak, ze chalan mal vztah s chalanom, tak je to uz pre mnohych nechutne, divne, nepochopitelne...moja rada bude mozno o nicom, ale poloz si otazku: ty by si to chcela vyskusat s dievcatom (alebo si uz skusila)?predpokladam, ze asi hej...tak isto to zrejme lakalo aj jeho, mozno mal o sebe pochybnosti, ale to maju mnohi a ani si to nepriznaju. Casto sa nakoniec aj trapia v hetero vztahoch, lebo si nechcu tu homosexualitu priznat a myslia, ze sa vsetko zmeni...tvoj priatel teda vyskusal aj homo vztah, no a zrejme teda dosiel na to, ze to nie je ono a je na zeny, popripade je teda bisexual. Neviem, ci ste uz mali o tom rozhovor, ale skus mu vysvetlit bez vycitiek, ze ako sa citis, ze mas obavy a vyzaduj od neho, nech je k tebe naozaj uprimny, aj keby ta to malo boliet. Drzim palce:))