co maskrtit vecer

ojka

hlavne zeleninkuuuu (: a nejaké tie bielkoviny.
ovocie treba papat skor cez den, lebo je v nom dostatok sacharidov, čo večer pred spankom nie je najlepšie (;

karioll

zeleninovy salat so syrom,zeleninovu polievku,varenu brokolicu so struhanym syrom,
na vecer sacharidy uz nepotrebujes,preto by som vylucil ovocie,cestoviny,zemiaky,ryzu,chlieb...

usiko

no, neporadim, ja si davam nanuk, alebo aj dva...alebo BEBE dobre rano kakaove, alebo 2-3 musli tycinky fit.....toto si spapam po velkej veceri.....

anus

weetabix som mala vždy po ruke,ked som bola hladná a za 1 rok som schudla 16 kg-upravil sa mi metabolizmus,kilá išli samé dolu bez veľkej fyzickej aktivity

anus

PREčO NA SLOVENSKU NEDOSTAť KÚPI´T WEETABIX ?...žILA SOM V UK A TIETO CEREáLIE MI VEľMI CHýBAJÚ NEVIEM ICH NIčíM NAHRADIť - MYSLíM TIE OBYčAJNé NEOCHUCOVANé... AJ KED CEREáLIí JE V REťAZCI OBCHODOV NEÚREKOM

cosmicka

asi sa na to treba vykaslat a dat telu co si pyta i ked by to bolo vecer o deviatej , s jednou zasadou nenaladovat sa do prasknutia nabrat mensiu porciu a mat potom pokoj lebo ak ukojite svoju chut tak uspokojite aj svoje telo a ono sa vam za to odvdaci casom , ja mam obdobie kedy sa tak nekontrolujem a jem fakt co mi chuti ale potom pride zase panika , ze ach jaj leto , a ja mam sice teraz vahu co som chcela mat vzdy , tam uz je len ten strach ze to priberiem ns5 preto tolka kontrola, cerealie a ovocie na noc nejedz automaticky sa ti ukladaju , jedz tvaroh jogurt ale iba activiu po tej ta nenafukne

wikush

cosmicka no neviem aky weetabix si mala na mysli, ale pokial viem weetabix je psenicne, pripadne psenicno ryzove.. nepoznam lanove cerealie len keksy.. a neviem ci weetabix vobec dostat na slovensku..
tiez uz dlhsiu dobu patram co chrumkat po veceroch alebo na veceru.. predtym som mavala cerealie s ovocim, jogurtom alebo aj mliekom sojovym, ale nerobilo mi to dobre, nafuklo ma z toho a cely nasledujuci den mi koli tomu zle travilo.. preto hladam lepsiu alternativu, ale nie som ani za bielkoviny na vecer jest.. surova zelenina tiez nie je ono, lebo tu ja nezjem len tak samotnu bez semiacok alebo nejakej tej rybky koli chuti, co sa zas na vecer nehodi.. to mi ostava uz len pit caje :{.. co je velmi tazke, kedze po dlhom stresujucom dni mam ozaj chut do niecoho zahryznut a hlavne ked vidim ako si priatel dopraje extra porciu "normalneho" vareneho jedla {a zostava pri tom zdravsi nez ja!}

cosmicka

a este jedna otazocka , neviete pod akym nazvom najdem na slovensku weetabix , je to nieco ako lisovany lan , kupovala som ho v zahranici lenze na slovensku ho neviem zohnat , viete mi poradit