Ideme zamakať... :D

Príspevok v téme: Ideme zamakať... :D
nikuška1

Za 3 mesiace chcem schudnúť 10 kg a dúfam, že sa mi to podarí. Vychádza to tak 3,3 kg za mesiac, čo si myslím, sa dá v pohode. Pridá sa ku mne niekto? Jesť 5 x denne a hlavne veľa pohybu. Na raňajky a desiatu som zvyknutá jesť ovocie, na obed nejaké jogurty alebo varené, ale nie veľa, olovrant pohár mlieka a na večeru len niečo ľahké... Chcem to zvládnuť a viem, že sa mi to podarí... pred pol rokom som schudla 10 kg a teraz chcem schudnúť ešte tých posledných nadbytočných 10 kg. Mám 164 cm a 70 kg, tak baby, poďme na to... :D

majuska_

besna: no ja sa musim prinutit papat pravidelne, co je trosku problem. totiz robim tak na brigade, ze robim dve 12-tky a dva dni mam volno... takze ak robim 12-tku a po 17:00 uz by som nemala jest (ani zmrzlinu, pri ktorej robim), tak kedze robim do 21:00 tak by to bolo trosku narocne 4 hodiny nic nezjest a najma ak nemam ludi :))) doma by to bolo samozrejme ze ine, lebo to sadnem za pocitac, pred telku, pozriem 1-2 filmy a spravy a hned cas ubehne :)))) ale tam ked nemam ludi, ktori by si zmrzku kupili, tak je to trosku narocnejsie. vcera som ju jedla od nudy a dokonca zvysok v mojom pohariku aj vyhodila, lebo mi totalne nechutila uz a uz som nevladala, lebo sa mi zdvihal zaludok. takze asi tak =) este dneska preziiiiiiiiiiiiiiiiiiiit a mam 2 dni volna. pomooooooooooooooooooc... este stastie, ze mi da dneska dake peniazky. fuuu... uz viem, ze namaha stala zato :)))

bara017

jaj baby, ja som uplynuly tyzden dost polavila, nie co sa tyka cvicenia, cvicim pravidelne, bez toho uz neviem fungovat, ale zase som zacala jest sladke a tie dva tyzdne co som nejedla sladke som sa citila super.. Od zajtra zacinam zase, len potrebujem dako nakopnut..:)

technéciumTc

nie vážne kočky, mňa toto zaujíma-veľmi, chudnúca populácia to sa už moc nevidí, mimi inak proporcie sú už skoro ideálne.../tvoje/

inak kočky odporúčam pomalé papanie a vyrovnaný príjem minerálov a zaručene nepriberiete

besna

majuska: ja som tu dietu tiez skusala raz alebo dvakrat ale vydrzala som max. 3 dni :o)) a take iste trvanie mali aj ostatne diety ktore som kedy v zivote drzala. No a vratila som sa k staremu a osvecenu systemu, vdaka ktoremu som uz raz schudla 10kg. Nabrala som tie kila naspat za 5rokov ale nezdravym zivotnym stylom, prejedanim. Takze ziadny jojoefekt.
Ide o to ze si treba uvedomit ze dieta nie je o tom aby sa drzala len tyzden, dva alebo 90 dni. Je to o tom aby si sa naucila stravovat tak aby ti to chutilo a naucila sa tak stravovat.
Pri kazdej diete si treba povedat ze takto jest predsa nedokazem cely zivot...

Len druhy tyzden som sa vratila k zdravej vyzive a musim povedat ze za prvy tyzden boli dole 3kg a za minuly 1kg. Ale som rada aj za to bo som bola cvicit len 2x a v piatok sme grilovali a ta klobaska taaaaaaaaaaaak vonala :o))) No musela som ochutnat :o)))

Ako sa Vam dari kocky???

majuska_

besna, praveze ja som ju skusala uz XY krat, ale nikdy som pri nej nevydrzala, lebo to vymyslanie jedal ma hrozne obmedzovalo. ale musim uznat, ze za tych 20 dni asi som schudla 6 kg. takze pekne. ale casom som pribrala naspat kg, lebo som tie pravidla prestala dodrziavat. takze musim najst nieco, co bude stalejsie u mna. takze mam namysli take ako napr. to nejedenie po 17. hodine a tak... ved vies. tak uvidime ako dopadnem :)))