co ak ma podvedie,som strasne ziarliva

Príspevok v téme: co ak ma podvedie,som strasne ziarliva
kikuliacik

ahojte...mam priatela uz sme spolu skoro rok...mam strach ze ma podvedie,bude mi neverny,zoziera ma ta predstava,ked si spomeniem,ze pracuje kde sa stretava s kopou zien a dievcat,ktore su krasne a pritazlive.prosim pomozte mi co mam robit,aby som prestala byt taka ziarliva.bojim sa aj toho ze moja ziarlivost bude dovodom nasho konca.da sa s tym nejak bojovat? prosiiiim,pomozte mi...dakujem

ich

ja rovnako - to si na tom az tak zle? co cakas od toho stretnutia lebo ja som na tom tiez nie najlepsie a neviem ci je to uz na lekara.som psycho asi uplne...:-(

ja rovnako

Ja som na tom rovnako.priatel pracuje v obore,ktory patri skoro cely zenam:P cize dennodenne je s nimi v styku, udrziava s nimi priatelske kontakty a mne obcas ostavaju oci len pre plac.ja svoju ziarlivost v sebe dusim,lebo viem,ze by to bol koniec vztahu.ale po roku dusenia uz nevladzem a objednala som sa k psychologicke.beriem ju ako svoje zachranne koleso.

zjuzjika

musis si uvedomit ze vztah je hlavne o dovere k partnerovi, cize to je prvorade..a tym sa aj riad...ak ho budes podozrevat, obvinovat a bat sa, len tym budes nicit seba a vas vztah... cize sa skus od toh neak odosobnit... musis vedit, aky je tvoj praitel a ci by bol schopny ta podviest... a zase si to ozober z druhej strany ze by sa ti urcite nepacilo, keby sa priatel choval tak ako ty k nemu....