PORADTE MI,dakujem........................ mikrocysty na vaječníku

Ivka 1

Musska neviem o tom,ze by som tu kohosi obabrala. Zatial mi aspon nikto nenapisal,ze som ho oklamala alebo dokonca na nom zarobila. Ak mas nieco proti mne,alebo mas pocit ze som Ta oklamala,preco mi nenapises na mail priamo? Vsetko sa predsa da vysvetlit ale o to Ty zrejme nestojis. Jednoduchsie je napadnut a ospinit cloveka pod nezaregistrovanym nickom,ze?
Okrem toho Sonii som nic nenukala,iba som napisala co by bolo dobre uzivat a kupit si to moze kde len chce,aj objednat z Ameriky ak bude chciet.Je to len a len jej vec. Cakam mail od Teba ak sa nebojis napisat.

musska

soninkaaa, ti dvaja su tu stara firma.. mjanik v kazdej teme o zdravi ponuka tu svoju akupunkturu, ivka1 zas pripravku aloe vera za vela vela penazi, je to dealerka..ak ti mozem poradit na zaklade svojich aj inych ludi tu na fore, vykasli sa na to ak nemas prachy na rozhadzovanie,lebo sa to neoplati,aj ked ti budu hucat ze aky je to zaazrak, blabla..tu sa toho nacitas...proste si len nahanaju zakaznikov. Mna uz tu tiez tak obabrali ked som tu bola nova

Ivka 1

Sonika potrebujes antioxidanty a doplnit jod do tela. Mikrocysty sa stratia a ak budes preventivne uzivat prirodne doplnky aj v minimalnych davkach, nebudu sa tvorit dalsie.