JEST 3x alebo 5x DENNE?

Príspevok v téme: JEST 3x alebo 5x DENNE?
balejka

Jest 3x alebo 5x denne?

Pokazime nieco tym ze budeme jest 3x namiesto 5x denne? Nedokaazem do seba natlacit 5 jedal. Vtedy na nic ine nemyslim, len sledujem hodinky a rozmyslam ze co si mozem a nemozem dat.

Podla mna jest 3 krat staci, pokial je to tiez pravidelne.... ale chcem aby sa vyjadrili ti co sa fakt vyznaju... nech teda viem ci mi to nepokazi vsetky snahy o chudnutie...

wikush

no praveze ani nevedela, ja sama este experimentujem a beriem tych doplnkov tolko, ze ani neviem ktore z toho mi zabera a ktore mozno vobec nie.. nestudovala som v tomto obore, ani nie som ziaden odbornik na zdravu vyzivu, akurat mam zle skusenosti s lekarmi, preto si pomaham sama a takto anonymne cez fora.. ale dopatrala som sa k novym informaciam a k zaujimavym veciam, napr. taka chlorella ma nadchla, aj som si ju hned objednala - ma veela ucinkov, pozri si clanok o nej na stranke freshfood.sk, dufam ze ta pomoze celkovej regeneracii a teda v konecnom dosledku aj traveniu a zapcham.. predtym som skusala tiez vsetko mozne aj nemozne na zapchy a teraz ked sa mi trosk polepsilo, tak ani neviem z coho konkretne :}, tak prepac, v tomto ti asi neporadim.. ale nevzdavaj to, zapchy samy od seba nezmiznu..

cosmicka

takze vedela by si mi poradit nieco konkretne na upravu stolice bez nafukovania ?okrem probiotik tie myslim beriem najsilnejsie ake sa daju tie s milinmi zivych kultur

wikush

no ja ked som uz do toho tolko investovala, tak s tym nechcem seknut, este nie, musim byt vytrvala a do leta sa budem doplnkovat a enzymovat, dam tomu trochu casu, lebo uz to, ze mam stolicu kazdy den, je pokrok.. lebo ako pises, aj ja som mala zapchy dlllho mnoho rokov a po kvasinkovej diete s hnackami mam opat stolicu tvrdsiu, taku akurat :D, ale tentokrat pravidelnu.. no nechcem to zakriknut, ale aj sa mi zacala zlepsovat plet, aj vyrovnavat hmotnost konecne.. vlecie sa to sice ako sopel po rukave :} kedze stale nevedomky konzumujem nieco co mi neprospieva {mozno oriesky, mozno vlocky}, ale vysledok predsa stoji za to

cosmicka

zase to nechcem prehanat uplne mi staci ze mam uz dost toho odskusaneho co sa tyka psyllia, zeleneho jacmena , roznych vitaminov u az po probiotika a stale nic , asi s tym seknem uplne a uvidim co to urobi ,

cosmicka

ja mam zase opacny problem niekedy velmi tvrdu krcovitu stolicu a niekedy zase riadku aj to sa musim na wc riadne potrapit , semtam nejdem aj 3 dni ,

wikush

hmm a s tymi liecivami bude trocha problem, lebo momentalne zijem v zahranici, takze ani neviem co tam na slovensku dneska dostat.. v kazdom pripade viem poradit aspon tie probiotika, samozrejme cim silnejsie tym lepsie - tie sa beru ako posledne pred spanim, minimalne dve hodiny po poslednom jedle a beru sa s kuskom jablka {to je namiesto prebiotik}, na to precistenie criev je dobre psyllium {to beriem ja}.. v teme otazky na rng sa mozes docitat ze je dobre aj colostrum.. dalej uzivam chlorellu, aloe vera, milk thistle, lecitin, selen, jod, yam {koli vyrovnaniu horm. nerovnovahy}, no je toho spuusta co berem, lebo vsetko so vsetkym suvisi a zle travenie mi sposobilo mnoho tazkosti
tieto doplnky su tu na fore casto omielane.. a samozrejme skoro som zabudla na kyseliny a enzymy, ktore mi pomohli na palenie zahy a dufam ze postupom casu mi pomozu aj celkovo

wikush

problemy so stolicou som mala odkedy sa pamatam, ale od januara, kedy som zacala s antikandidovou dietou, sa moja stolica zvlastne "upravila", mavala som strasne riedku, niekedy aj hnacky a dva krat som mala dokonca drazdive hnacky, ktore trvali viac nez jeden den.. hmm, neprijemne to bolo :}, teraz ked som postupne pozaradovala vsetko ovocie, vlocky, zemiaky, ryzu {chleba este stale nejem}, ta mam stolicu konecne tvrdsiu, aj sa to uz podoba stolici :} a po tych detox dnoch idem na zachod hned zrana a aj ked nejde vela, ide aspon lahko a citim sa fajne prazdna, aj v noci sa mi lepsie spi