Ako najrychlejsie schudnut z brucha?

vevuška

Viem,ze 2km nieje vela,ale casom budem pridavat,uz o mesiac chcem bezat 4km potom 6km az kym budem vladat,len to je v tom,ze sladkeho sa neviem vzdat.A pocula som,ze od sladkeho rastie brucho a zadok najviac.Je to pravda?Pomaranc a citron spaluje tuky?Su dajake tabletky co sa zameriavaju len na tuky?

Maoam

vsak ked vies v com je problem, tak ries ten problem, emocionalne krizy riesis zranim sladkosti - takze psycholog a postupne prestavanie jedenia sladkosti, k tomu zdrava zivotosprava, vela vody, sportu a budes chudnut jedna radost

Vevuška

Ahojte.Mam 21r 167cm a 63kg.Od strednej skoly mam stale medzi 58-63kg 18rocna som spoznala moju ozajstnu lasku schudla som na 52kg citila som sa s tym telom fajn.No po 2,5r sme sa rozisli a pribrala som za 2mesiace na 65kg.A take mam brucho ako keby som bola tehotna,a stehna?nohavice mi tasko idu hore.Je 6krat dene 2-4l mineralky vypiem.Zacala som bezat kazdy den ak mam volno 2km.A na brucho som tiez zacala cvicit. Da sa nejako schudnut?Moja chyba je v tom,ze jem vela sladkosti odkedy sme sa rozisli. Poradte mi prosim

slimacka1987

Ahoj! Chudnutie z brucha a stehien je dosť ťažké. Okrem zmeny stravovacích návykov je veľmi dôležité správne cvičenie. Pravidlá sú ale jasné. Vylúč zo stravy všetky nezdravé jedlá, fastfoody, polotovary, nejedz neskoro v noci, nepi alkohol, nefajči a veľa veľa cvič, hlavne cviky na brucho. Veľa prospešných informácií nájdeš aj v tomto článku dietyachudnutie.sk Sú tam aj mňami receptíky. Držím palce! ;)

filipko

Chceš niečo robiť pre svoje zdravie a pri tom si aj slušne zarábať. Stačí ak mi dáš tvoj e-mail a sa zaregistruješ. Keď sa zaregistruješ okamžite zarábaš :):)
Ide tu hlavne o zdravie. Vypíšeš si dotazník o tebe a o tvojom zdraví a vytýčiš si cieľ( napr. do 4 dní chcem schudnúť 10 kg ) a Laura (3-D animovaná postavička )Ti spraví presne pre Teba ušitý fitnes plán.A bude s Tebou cvičiť a vypracuje Ti aj tvoj jedálniček. Prečo si platiť drahé peniaze u fitnes trénera, keď môžeš byť doma v teplúčku a mať zato ešte aj zaplatené.
Prečo stále chatuješ na facebooku?, Zavolaj si priateľov , zaregistruj ich a môžte spolu na webstar chatovať a tiež budete mať zato zaplatené. Nie je to super??
Peniaze sa získavajú, ke´d pozveš nejakého priateľa, chatuješ, cvičíš. Ke´d máš dostatok kreditov tak ich môžeš minúť v 3-D obchodoch u teba z obývačky a tovar Ti bude donesený domov. Môžeš si pozvať aj svojho kamaráta a môžte nakupovať spolu. Je to zábavnéé, užitočnéé a zarábajúce. Ak chceš niečo vedieť viac na filipko232@azet.sk

mimulka

ahojte mam 17 rokou meriam 172cm a važim 67kg je to normalne ? ale stale sa nemôžem zbaviž stehien bokou a brucha poradte mi ako najrichlejšie to dam dolu velmo pekne dakuje