HAK

anavi2

Ahojte...sa tu tak pekne hadate...a chcem sa podelit so svojim vztahom :) ako tu spominate vernost a dlhodobe vztahy...v 15 som zacala chodit s chalanom a boli sme spolu tri roky a potom prisiel sex a bolo to zleee:) ale mali sme pekny vztah ...rozisli sme sa a teraz sme sa po piatich rokoch odluky a uzivania si :) dali opat dokopy...je to nadherne hoci sme spolu este len mesiac ale je nam spolu fajn a vcera sme mali svoju "prvu" spolocnu noc a som sa nestacila divit ako mi je s nim super....takze majte sa krasne a nehadajte sa :P papa

niekto

kady kudy tak ma napadlo este jeden taky drobny rozdiel medzi pharmatexom a hak
ked zistis ze ti pharmatex nevyhovuhe chytis krabicku a hodis do kosa

pri hak musis dobrat cely mesiac lebo ti to rozhasi cyklus

niekto

alzbee ten link sa ti objavy ked to tam nahras

KADY kudy
chodim sem uz 3/4 roka viem o com hovorim ale ako som uz napisal rob co chces je to tvoje zdravie

mozno si si vsimla ze ti aj baby radili aby si nezacinala s hak v 16tich
a vobec co to ma spolocne s pohlavim ?

ked ti to povie gynekolog tiez mu povies si chlap co o tom mozes vediet ? tiez to ma len nastudovane nehovorim ze mam z toho doktorat ale citat viem ...

zjuzjika

kady kudy, tak je super ze si uz na take veci vyspela a ze vies ake mas vo vztahu priority... ani ja by som nedokazala podviest toho mojho a ani on mna, ved naco aj ak bysom chcela nieco ine, tak nie som predsa s nim a naopak :-) a ako som pisala uz predtym ja ta neodsudzujem

kady kudy

niekto...ty si chalan pokial viem..dakujem za tvoje exkluzivne rady..asi dievcata vedia maju s tmy skusenosti nie jedna to tam pisala..mylsím že aj tu na zdravie .sk sex sexuologia je tu taka tema nacata a aj tam sa to pise..moj mily..

niekto

alzbee ked to das an tu stranku mi musis poslat odkaz ako sa k tomu inak dostanem X-D

ja ziadne negativum nepoznam z nicim som sa nestresol bolo tu o tom viac tem a nikde nikto nic take nespominla

pozri rob co chces ked budes mat problemi bude neskoro gl hf

kady kudy

....tak ja som pred týmto vztahom nemala nič čo sa týka sexualneho života toto je môj prvý...priateľ ma 20..a ktomu vztahu samozrejme ze je to iné..síce mám 16 ale nedokázala by som podviesť priatela..nejdem si fandiť..ale trebars ked sa porovnám s mojou rovesničkou respektive spoluziackou ktora je mojmu veku psychicky vlastne je omnoho menej vypsela ako ja..no a tym chcem povedat..ze koli tomu ze mam 16ma nemusi nikto odzudzovat..

kady kudy

a niekto o pharmatexe som si prečítala množstvo diskusíí a prevažovalo viac negatív ako pozitív..keby to je také dobré tak by sa podľa mna aj HAK mohol zrušiť..nemylíš?..škodiť to neškodí nezasahuje do organizmu ale neničí to všetky spermie som čítala ako dievčatá čo písali z vlastných ksúseností , a že ked sa to zmieša s ejakulátom to občas páli..a dalšie a dalšie..

zjuzjika

kady kudy ja mam vztah 4,5roka a zacala som s nim v 19tke a dovtedy aj bolo s kym aj chodit aj spat, ale kym som si nebola ista ze je to ten pravy, tak som to neurobila a ani som nechcela.... tym nechem pvedat ze ta odsudzujem je to tvoj zivot a ako pisala alzbee mozno ste si sadli, co by som bola ajrada...inak tvoj praitel ma kolko rokov ak sa mozem spytat a apropo este k mojmu vztahu.... ja a anion nie sme svoje privesky nic si nezakazujeme, resp ohladom chodenia von a bavenia sa...samozrejme vo vztahu je to ine, tym myslim, ze sa nepodjebavame...aby bolo jasno..