Najlacnejsia zbran proti akne - zihlava

Príspevok v téme: Najlacnejsia zbran proti akne - zihlava
hrncek

Zihlava ma ocistne ucinky a s pletou dokaze urobit zazraky. Za pat dni sa mi viditelne zlepsil stav akne.

Kazdy den som vypila liter zihlavoveho caju. Nesladila som ho, len ochutila par kvapkami citrona.

Navyse, 2 razy, ked sa caj vyluhoval, tak som sacky nevyhodila, ale natrhla, vysypala som z nich zihlavu do misky a pridala som do toho lyzicku smotany. Tuto zmes som naniesla na plet /treba to robit nad umyvadlom/. Po chvilke zacala opadavat, tak som si tvar jemne premasirovala dlanami. Zihlavova maska teda posluzila aj ako piling. Samozrejme, treba to potom zmyt.

Napokon, tesne pred spanim, som plet potrela vatovym tamponom namocenom v silnom zihlavovom caji.

Naozaj mi to pomohlo viac ako draha kozmetika a nestalo ma to ani 1 euro, len trochu viac casu. Odporucam vyskusat :)

bibba

Gill...

aha, aha... a mozem sa este tak sprosto pytat? jak to robis? uvaris si ten caj a co snim? jakym sposobom si ho davas na tvar? :)

Gill

bibba, ja pouzivam repik a pre mna ma skvely ucinok. Minuly rok som mala hrozne akne, uz som nevedela co so sebou. Stale som predtym pouzivala hocico na akne z drogerky, veci typu Clean and Clear, ale aj ine znacky a akne mi to len zhorsovalo. A potom som sa nastvala, vsetka kozmetika letela do kosa a tvar som si umyvala len v repikovom caji a krasne sa mi to upravilo. Takze repik odporucam, ale ked jasne, nemusi to zabrat kazdemu, ale ja mam dobre skusenoti. Momentalne mi na tvar staci len ten repik, akne uz ani velmi nemam a sem tak pouzijem este RSB a to je vsetko. Kozmetiku si uz na tvar viac nedam.

Mozno este tu zihlavu vyskusam, ako ma mna bude posobit.

Baja22

no skor iba čiastočne,ale citim že sa mi plet zlepšila ale sem tam sa vyražka ešte objavi ale myslim že je to u mna normalne ked som v puberte:D ale mala som na licach take červene fliačky a tie mi zmizli,cca po tyždni:)

Baja22

no ja si plet umyjem iba cistou vodou a potom tou zihlavou, alebo pouzijem predtym aj nejaky cistiaci gel, je to u každeho individualne:) a či je teply ten caj alebo studeny tak to je jedno, len nech nieje horuci

ejbisidi

a vycistis si predtym tvar nejakym gelom? ci toto pouzivas ako cistiaci prostriedok? a je jedno, ci bude ten caj teply alebo studeny?

Baja22

no nemusi to byt do slova peeling:) no ja to robim tak, ze si navarim zihlavovy čajik, no a potom si v nim vymocim vatove tampony a vyčistim plet rano a večer:)