90 dňovka od 29.05.2009

Príspevok v téme: 90 dňovka od 29.05.2009
nicka1

Ahojte všetci. Viem, že je tu už veľa tém o 90dňovke, asi ju tu drží už každý... :D Ale aj tak tu zakladám ďalšiu... Rozhodla som sa držať túto diétu (ktorá podľa mňa ani nie je diéta), lebo už som ju raz držala a bola som veeeľmi spokojná, lenže ešte by som chcela schudnúť 10 - 12 kg... A viem, že to dokážem, spolu s vami... ak ste rozhodnuté zmeniť svoj život a hlavne svoju postavu, tak sa pridajte ku mne a spolu to zvládneme... Z vlastných skúseností viem, že najlepšie je začať v piatok, mne to takto veeeľmi vyhovovalo... Ako som spomínala, už som túto diétu držala, takže s ňou mám skúsenosti a budem vám vedieť poradiť... čakám, kto sa ozve...ak túto diétu nemáte, rada vám ju bezproblémov pošlem....

atam

labu,lenka:jasne,ze sa nechcem vzdat....ale momentalne to nezvladam,dnes mam UH,tak si dam nieco sladke a zajtra vitaminky....
zajtra idem do roboty zas na cely den a tak to uz bude az do 8.jula,tak tie celodnovky snad zvladnem....no a potom zacinam s dovolenkou,tak si budem v pohode doma pripravovat jedla,ktore mozem v dany den jest....vidite,to je vyhoda skolstva,ze mame v lete postarane o dovolenku,nakolko su prazdniny....
neviem,ci mate vodicak....ja som si ho spravila pred viac ako tromi rokmi,no a ako som spravila skusky,tak som s tym prestala a v aute som od vtedy nesedela....az teraz som sa rozhodla,ze sa musim prinutit k tomu,aby som sa naucila jazdit....tak som si zacala v autoskole robit kondicne jazdy....a dnes mam za sebou druhu jazdu....ani sa nepytajte ako mi to ide....hroza...ale musim vydrzat a snad mi to pojde,najblizsiu jazdu mam v utorok....takze vidite aka som neschopna....nedari sa mi v diete,v aute....a este vo vselicom inom....neviem sa pozbierat a ist v pohode dalej....ale bojujem...snad ten tazky boj so samou sebou vyhram........

lenka79

atam, labu) caute kocky, tak ta kamoska co sme sa na to spolu dali sa na to vcera vyprdla povedala, ze jej to nevyhovovalo a tri dni v kuse po veceroch pojedala, lebo bola vycerpana. Inak aj ja sa citim dost vycerpane hlavne vecer okrem postele nic ine nedokazem ale zatial sa drzim ale dnes je len 11ty den zatial som nemala ziadny prehresok a dufam , ze mi to vydrzi. tak kocky hlavu hore, dnes mam uhlohydraty tak to nejak zvladnem a cez vikend by som sa chcela odvazit, ze co a ako. -) pekny den

labu77

ahoj atam, viem o čom hovoríš. Aj ja som zliezla z cesty a predošlá štvordňovka nebola podľa plánu :(
Ale dnes mám bielkoviny, a pred sebou ešte necelé dva mesiace na to, aby som to zvládla. Nebudem hádzať flintu do žita. Ty s tým chceš skončiť. Nevzdávaj to, prosím..

atam

ahoj labu....robim prehresok za prehreskom,toto sa uz fakt neda nazvat dietou....nevladzem....som totalne vycerpana a neviem co s tym mam robit a potom zlyhavam vo vsetkych smeroch....

labu77

Ahoooj atam, hovor mi niečo. Ja to prežívam od soboty. Ale dnes som na vitamínoch, tak dúfam, že to bude ok.
Inak v práci to mám tiež podobne, neviem čo skor. No a v poslednom období ma často bolí hlava, a ja nemožem prísť na to, prečo.

atam

labu:ale nevykaslala,ja dako nic nestiham,bud som taka neschopna,alebo mam toho fakt vela....
vcera som zacala novy chudnuci mesiac,no v robote som dostala "svoje dni"pri ktorych ja neskutocne trpim,tak po prichode z roboty,pozde vecer,som si nieco zobla....ani som necitila vinu,lebo mi bolo velmi zle a aspon takto som sa potesila....
teraz sa uz chystam do roboty,mame poradu a potom mam sluzbu,takze odchadzam z domu rano a pridem domov o 22 hod,asi ma porazi....
asi mam fakt zle obdobie....musim sa nejako nastartovat na dietu,lebo mam uz len mesiac do dovolenky v PLAVKACH brrrrrrrrrrrrrrr.....

Gaia

ahojky, mala by som záujem o diétku, mohol by mi ju niekto z vás zaslať na mail: isuninovag@gmail.com - ďakujem

atam

ahoj labu:
tak ti ani nejdem pisat co som porobila,alebo ano?boli sme s manzelom na vikendovom pobyte v Bojniciach,cely vikend normalna strava....hroza.Zacalo to sobotou rano,ked ma manzel donutil ranajkovat,vraj cely den budeme na nohach,aby som niekde neskolabovala:-),no a potom to uz islo,vecer vyprazany syr s harnolkami....nedela tiez normalne varene jedlo aj na obed aj na veceru....uplne zlyhanie....a to som mala dnes koncit mesacne trapenie...co uz,dam si dnes len pitny-vodovy den-ved som ho aj mala mat....som zo seba velmi sklamana....zajtra idem uplne odznova...zacinam novy mesiac....aj sa tesim,ale uz si vobec neverim....