Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

NaRoDeNiNoVy darcok:)

chanelka

ach ano .. :) ja mam tiez ten problem .. aj moja kamoska bude mat narodeniny 15 teraz v juni.. co jej mam kupit?? rozmyslammm nieco jednoduche, lebo aj ona my stale kupi sosku (pripadami to tak , ako keby si nedala zalezat ale co uz), tak kk jej kupim ..ja NWM .. :D poradte aj mne..

vypsana_fixa

nejaky pekny ramik a daj do neho spolocnu fotografiu..:-)..alebo nejaku kozmetiku,sminky,tasticku na sminky,tasku nejaku(kabelku)skus usit..;-D..

zuzic

ja som kamoske na 15 kupila tiez taku salku s takym haluznou tvarickou a vypulenymi ocami. vyzerala strasne haluzne a strasne sme sa na tom rehotali a teraz hovori ze vzdy ked si urobi do salky caj spomenie si na mna. no ale nepoznam aka tvoja kamoska je a teda co by sa jej lubilo...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

NaRoDeNiNoVy darcok:) - Fórum - ZDRAVIE.sk