Hemoroidy

Súvisiaci obsah

jojkokos

Milaniv som si objednal pred dvomi týždňami. Za dva týždne ma vyliečil. Skvelé! Ďakujem tým dvom pánom, konečne je tu naozaj liek, ktorý pomáha. Ešte raz vrelá vďaka!

lopinka

Hlavne že si nebol u lekára. Logika. Ľudia si asi neuvedomujú že sami ak nie sú doktori, ťažko si môžu diagnostikovať, čo im naozaj je. Potom tu budú zase príspevky ... aach bože, zistili mi to a to.. a koho to bude vina? Len toho ktorého dotyčného.
Môžu byť vnútorné, vonkajše hemáče, análne fisúry alebo pár iných vecí.

Švantner

Želáme pekný deň všetkým účastníkov tohto fóra!
Veľmi nás teší Váš záujem o Milaniv, obvzlášť, pokiaľ Vám pomáha.Zároveň nás prekvapuje taká skorá odozva na internete. Sme si vedomí, že Milaniv nie je univerzálny a iste sa nájdu aj takí, ktorým tento prípravok nepomôže (hlavne takí, ktorí zanedbali veľmi liečbu, alebo už majú v konečníku rozsiahle varixy a pod.), ale podľa našich skúseností, Milaniv zaberá u drvivej väčšini ľudí, ktorí trpia hemoroidmi. Uvítame však aj negatívne reakcie.
Zatiaľ nie je v našom záujme predávať Milaniv na tak veľkom okruhu trhu, aký internet bezpochyby poskytuje, nakoľko to ešte nie je v našich technických, ani kapacitných možnostiach, ale pokiaľ si vyžiadate informácie na už nižšie uvedenej e-mailovej adrese, budeme sa snažiť Vaše požiadavky uspokojiť. To, že si sami robíme reklamu nie je pravdou, len náhodne sme objavili túto diskusiu...
Milaniv bol zatiaľ odobrený Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv, momentálne čakáme na jeho registráciu.
S pokorou sa skláňame pred múdrosťou našich predkov, ktorí sa po stáročia snažili choroby liečiť a nie odstraňovať následky chronických onemocnení, ako to robí dnešná komerčná medicína s vidinou čo najvyššieho zisku nadnárodných farmaceutických koncernov...
Milaniv je tiež zhotovený podľa veľmi starého, zabudnutého receptu a jeho účinky sú overené stáročným používaním.
Každé vyliečenie nás mimoriadne teší a sme radi, že môžeme ľuďom pomáhať.
Všetkým Vám želáme skoré uzdravenie.
S pozdravom
Milan Švantner a Ivan Golian

Karto

Milaniv používam necelý mesiac a už sú tu výsledky. Krvácanie prestalo, aj bolesti ustúpili. Môžem všetkým odporúčať, len tento prípravok ma lieči. Všetky mastičky z lekárne sa môžu schovať... Aj keď natieranie Milanivu spôsobuje štípanie, je to jediný prípravok, ktorý naozaj pomôže.

wrio

Veľmi fandím pánom Švantnerovi a Golianovi. Môžem potvrdiť, že konečne je tu niečo, čo naozaj lieči. To je ich Milaniv. Ale nebojíte sa chlapci pomsty nadnárodných farmacutických spoločností, ktoré majú záujem len stav udržiavať a nie liečiť? Mňa Milaniv vyliečil. Vrelá vďaka...

jako

Všetkým môžem Milaniv odporučiť, konečne niečo, čo naozaj zaberá, nič lepšie nepoznám. Pár kvapiek mi úplne stačilo na vyliečenie. Ďakujem pánom Golianovi a Švanterovi.