prerusovany sex

Príspevok v téme: prerusovany sex
jaaaa

caute. pocula som, ze prerus. sex je dost nebezpecna metoda chranenia sa, aj napriek tomu ho praktizujem uz niekolko rokov, no stale mam obavy ci sa nieco nestane. Uspesnot je nieco okolo 70%???
Cize 3 z 10 zien pri tomto sposobe otehotneju.. Som blazon vsak? Ale napchavat sa HAKmi sa mi veru nechce.. Btw mam 23r.

Dia.na

Ja som mala prerusovany sex s partnerom dvakrat. Nemala som plodne dni a partner "ho" priebezne vytahoval a nakoniec sa mi spravil na brucho, netrvalo to velmi dlho a potom sme uz ani nepokracovali. Viem ze je to riskantne ale zatial sa nic nestalo (teda nemalo by sa) kramy mam dostat o tyzden. Najblizsie uz radsej pouzijeme prezervativy predsa len je to bezpečnejšie

cickaZLM

no aj to je mozne..len dufam ze to neni moj pripad...tak ale to mi asi nito nepovie ze ci mozem alebo nemozem..lebo na prehliadky chodim a doktor zatial nic nepovedal...ale jasne..aj to sa moze stat...a cim dalej tym viac zien ma s tym problem..

cickaZLM

no hej...moze byt aj v sekrete,, len si predstav, kolko toho sekretu je,podla mna dost malo...a zober si ze aka je pravdepodobnost ze sa tato troska sekretu dostane do maternice a este aka je pravdepodobnost ze v tom sekrete su spermie a este aka je pravdepodobnost ze prave tieto spermie odplodnia vajicko, ak tam v tej chvili vobec nejake je...:Dcize ja to berem takto...a keby som aj tehotna..tak to prezjem..mam sice len 22, ale mam dlhy vztah a v podtate s tym s priatelom ratame ze sa moze nieco stat....a ak sa nieco stane tak to bude osud a zobereme to v pohode...tak budeme mat babo...sice nedokoncim skolu, vysku,ale som uz aspon bakalar...cize si nemyslim ze by som si az tak posrala zivot..a on ma stale zamestnanie

jaaaa

nooo, tak v nom problem nie je, ovladat sa vie dobre... (i ked ako vravis nic nie je 100%ntne)
Avsak viac sa obavam toho, ze uz v sekrete kt. muz vylucuje ked je dnu su spermie, i ked ich je malo, mozu byt velmi sikovne :))
Takze nam ostaava len dufat a modlit sa.

cickaZLM

inak uspesnost je 70 az 85%...zalezi od partnera ako sa vie ovladnut ale aj od stastia...kto ma rad adrenalin, tak hor sa do toho:D

cickaZLM

ja som tak tiez s priatelom...lebo kondom mi teda ale vobec nevyhovuje, to akokeby sa nic nedialo, a jeho strasne tlaci..a na hak sa iba chystam, ale tiez nie som nadsena...no sice sa do mna neurobi a dost mu doverujem lebo je skuseny, no ale som si vedoma toho ze stat sa moze hocico aj skusenemu...tak ale po roku a pol zatial nic...takze asi tak:D