Psoriaza - zmiernovanie priznakov, liecba

mariaj

mam znamu,ktora sa liecila dlhe roky na psoriazu.Dala si spravit vlasovu analyzu/rozbor vlasov/.Predpisali,co ma jest,predpisali doplnky na uzivanie a momentalne je uz nejake roky bez priznakov.Vlasova analyza sa da urobit cez sukromnych doktorov v bratislave a Kosiciach.

darke

takisto mam psoriazu..mam ju dva roky...ted mam 17 :) lekari mi odporucaju dat si vybrat mandlee..ale nie som si ista ucinkom..tak by som chcela vediet ci je tu niekto taky,ktoremu sa to po vybrati mandiel aspon o cosi zlepsilo ;) vdakaaaa

emlia.nmnv

Ja som mala veľmi dobré skúsenosti s červenou indulonou, telo som mala skoro bez fliačku a na jar som sa vyhádzala odznova a nemôžem sa toho zbaviť. Bola som aj v kúpeľoch Smrdáky, trocha sa to zmiernilo, ale po príchode domov zasa zhoršilo. Včera so prišla od mora, tak uvidím, či to aspoň trocha pomôže. Ak máte nejaké skúsenosti, čo zabralo, napíšte mi na emilia.nmnv@centrum.sk

zuzana2508

Ahoj ja mám tiez psorku a vyvinula sa mi az do psoriatickej artritidy.To nikomu neprajem kým som sa s tým zmierila tak som si poriadne vytrpela.Treba sa stym naucit zit a nehambit sa za to.Pre mna je osvedcene stale to premastovat vitaminovimi kremami alebo je este jedno telove mlieko,zabudla som nazov ale obsahuje 6% urey to je vynikajuce.Tiez pomaha more.A nestresovat sa ale to je v dnesnej dobe nemozne.A nehambite sa za to ani nemajte depky.Hambit by sa mali ti co sa od chorych na psoriazu odvracaju ako od malomocneho.Mam 30r a mam psoriazu na tvari a uz si nevsimam ani pohlady okoloiducich.A ked sa niekto spyta tak mu to vysvetlim a ten co to nechce pochopit je omezenec.

erikadel

úplne súhlasím s danom, ja mám psorku(ako sa v skratke hovorí medzi nami)už 30 rokov a to mám 32, vyskúšala som všetko čo mi kto poradil, maste, mastičky, vodičky, diéty a stále som s "ňou", niekedy je lepšie, niekedy horšie ale dá sa, a dokonca mám aj tetovanie(maličké), kožná ho nevidí rada ale som ok, všetkým psoriatikom želám "bezstres"

lulinka

mno aj ja mam psoriazu no zo zaciatku som sa stym nevedela vobec zmierit este teraz ma chytaju depky stoho ,ale zvaladam to,,,no chcela by som si dat tetovanie a tak sa chcem spytat ci to niekto z vas uz skusil a ako to dopadlo,,,,prosim napiste mi niekto....

gaba

a prestan byt zbabelec spametaj sa moj chalan mal take reci tiez a povedala som mu ze u aj horsie veci tak este ras tu budete vyplakavat...jaaj