preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????

Príspevok v téme: preco herecky, modelky, spevacky...nemaju akne ani vyrazky?????
petka1234

ahojte.velmi by ma zaujimalo co si davaju na tvar herecky atd. ze maju peknu tvar. viem ze ked idu nakrucat tak ich nalicia vizazistky ale ked su v novinach vyfotene len tak ze idu nakupovat alebo co maju peknu plet bez vyrazok,akne...a pritom su to nase rovesnicky okolo 16-25 rokov napr. s tych mladsich miley cyrus, vanessa hudgens, ashley greene, kristen stewart, mary-kate a ashley olsen a tak dalej.
CO SI ONI DAVAJU NA TU PLET ZE JU MAJU PEKNU BEZ VYRAZOK????????????????

katka26

urcite si nekupi make - up len tak z obchodu, vizazisti jej presne najdu ten naj pre jej plet, aby dokonale zakryl nedosttatky a je to ... aj ja uplne inac vyzeram, ked si dam hoc len ten makeup - teda plet inac vyzera, nemozem povedat, ze by som mala na tvari vyrazky, ale zasa tiez nie je ako detska dupka :-)

myslim si

no ja si nemyslim, ze ich na uplne uplne vsedny den licia vizasisti ... to nie, ale pocas dna ak maju nieco "oficialne" urcite ...a tie fotky kade tade, kde ich porovnavaju ako vyzeraju bez profi make-upu ... ano tam vyzeraju tak ako sa sami urobia ...a nikeot dobre, niekto príšerne, to aj bezní ludia su tak, inac clovek vyzera ked nie je naliceny... a niekedy staci len make-up ... a zakryje nedostatky na pleti - velmi vela ich je takych co ich ma - uz len z toho zatazovania pleti.

petka1234

myslim si: ano to som mala na mysli ze maju peknu plet..nie ze ich vizazisti nalicia...to by sme vyzerali vsetci uuuuuuzasne

myslim si

Peťa ..... pochopili sme ta vsetci a velmi dobre ..pocuvaj ...to mas ako u normalnych beznych ludi, niekto ma problemovu plet a niekto ako jak sa hovori detska prdelka ... tak isto je to aj u nich, niekto ma peknu plet, aj bez licenia - ak sa teda bavime o pleti, nie ako vyzeraju - make - up a podobne a niekto ma zasa problemovu plet .... a ten si to profesionalnym kvalitným líčením zakryje ak chce ... a ostatne tak sk o som ti na zaciatku napisala - retus, retus, retus..

Katuska12345

Ked mas vela penazi tak mas aj starostlivost o plet o vlasy a o postavu. A pritom ty nemusis ani prstom pohnut. Si myslis ze oni sa same maluju, alebo si same robia vlasy? Kazda ma svojho vizazistu, kadernika, trenera a este aj kuchara ;) Juuuj ja mat takyto luxus, tak vyzeram jak Afrodita, v tom je to kuzlo :)

jajka001_

si vezmi adelu banasovu. ta sa neboji chodit bez mejkapu. a hned vidis ten rozdiel ked je upravena a ked nie. ked je upravena je krásna, ked nie, tak je normalna baba, o ktorej by si nepovedala ze je najlepsia moderatorka v sr. angelina jolie detto. fotky super. a ked sa odfoti normalne, vonku, tak sa pytas kto to je.

sweet_lolitta

petka, preco sa pytas obycajnych ludi na to, ako sa upravuju celebrity a cim, aby vyzerali dobre? Tak sa posnaz, hod sa na nejakej stranke do fanclubu danej herecky, spevacky atd a spytaj sa jej.

jajka001_

mlada plet vela znesie, to sa prejavi po rokoch. videla si pamelu anderson ked tu bola? aku ma prisernu plet? to ani kila mejkapu nezachrania, ani plastiky. o co ti ide? su to normalni ludia.