Pharmatex

Príspevok v téme: Pharmatex
cajik

Je to normalne ze to po case vytecie von ? mam kapsule a vsetko je ok,ale na wc mi to vytieklo...samozrejme po styku..

Aky mate nazor na tuto formu antikoncepcie ??

Pisu ze sa to nesmie dostat do kontaktu s mydlom, to ani ruky si pred tym s mydlom umyt nemozem ? :) viem znie to cudne,ale ked si pohlavne organy nemozem umyt,a oplachnut,tak ani ruky,ci co ? :D

CMu_Q

ved ja si tiez myslim :) ... ale vies, niektore babenky radsej vsadia na HAK, pretoze je to pre nich "pohodlnejsie" ... ach ... :D no nic, kazdy po svojom :)))

cajik

Inak podla mna su tie kapsule dost v pohode. Niektore nazory na inych forach su ze ich to obtazuje si to aplikovat a cakat,ale ked to beries ako sucat predohry tak je to celkom aj sranda :)

CMu_Q

to sme na tom podobne, mne HAK tiez sposobila riadne zdravotne problemy, a ako by toho nebolo dost, doteraz mi padaju vlasy a uz som zufala, lebo nemam skoro nic :( ach,... a tiez sme teraz na kond. ale mam aj pharmatex, ze skusime... tiez kapsule.... tak uvidim...

cajik

Cmu_Q diky :) Ja len trochu stresujem.. HAK som brala davnejsie,mala som z toho zdravotne problemy,bolo mi tak zle ze som myslela ze zomriem.. Teraz po kondomoch toto beriem ako dalsiu alternativu,chcela som to vyskusat :)

CMu_Q

nazor: je to zdravsie ako HAK, a o dost zdravsie, len vynimocne sposobuje problemy, HAK ovela castejsie. No ked uz porovnavam, tak napr. HAK je pohodlnejsia nez Pharmatex, lenze zdravie je prednejsie :) ...

... a je jasne, ze to vytecie, resp. vyteka, lenze ucinok pharmatexu spociva v niceni spermii do par sekund, takze potom sa spravidla nemusis nicoho bat ak ides po styku na wecko a ono to vytecie :) ..

... blizsie info, by ti mali poradit na ich internetovej stranke www. pharmatex. sk ...