Dokedy bývať u rodičov?

oxanka89

ja mam 20, zamestnanie, externe studujem na vysokej skole. ak by bola moznost, hned by som sla do podnajmu. do krajskeho mesta cestujem hodinu. ak by bola moznost nastahovat sa s kymkolvek do mesta do bytu sla by som. dnes sa uz daju dokopy 3-4 kamosky a platia si 3, alebo 4 izbovy bytik a je im dobre.
dobra skola do zivota si myslim.
popripade s priatelom si to viem uz tiez predstavit, ale napad je to iba u mna, pretoze on je z rodiny, ktora takeho veci neuznava, a zivot spolu pred svadbou by asi v ich ociach nebol spravne riesenie.

alzbee

No zialbohu clovek (priemerny Slovak) by asi musel zit 10 zivotov, aby si nasporil a mohol kupit vlastne byvanicko...

figa1987

ahoj, ja mam ten isty problem, mam 22 a stale byvam u rodicov aj s mojim priatelom. Nic si neprajeme viac ako odstahovat sa a byvat sami ale bohuzial nie je to take lahke... nikto nam nic zadarmo neda ani sme nic nezdedili takze zostava jedina moznost, postavit sa navlastne musime sami a uplne bez pomoci a navyse som momentalne nezamestnana a nemozem si najst pracu a priatelov prijem urcite nestaci na to aby sme sluzne zili ked este k tomu musi platit leasing za auto, niekedy mam uz z toho depresie lebo mi to pripada ako bezvychodiskova situacia kedze si nemozem najst pracu a stale som odkazana na rodicov, je to tazke ale dufam, ze do takych 2rokov sa nam to podari a nasa situaci sa zlepsi